پنجشنبه 29 مهر 1400 - Thursday, October 21, 2021
ادعای آمریکا: یک گروه هکری مرتبط با چین بر شبکه‌های تلفن همراه جهان نفوذ کرده‌ استهشدار کاهش دما به کشاورزانبخشنامه لغو دورکاری اداراتآماده‌ایم برای وحدت مسلمانان حرکت کنیم/ امت اسلامی مراقب راهبرد دشمنان برای اختلاف‌آفرینی باشندچربی‌سوزی با این تمرینماجرای تماس‌های خارجی با شماره‌های ناشناسروشی برای پیش بینی مرگ ناشی از کروناصفحه اول روزنامه های امروزجنجالی‌ترین سرقت‌های هنری جهانسیر تا پیاز ماموریت فضاپیمای لوسی / واکاوی ماموریت جدید ناسا توسط دانشمندان۱۰ موزه برتر در جهاننام تالاب گاوخونی فقط در کتاب های درسی جغرافیا/ زاینده رود در اسارت ریزگرد‌هاپی بردن به شخصیت افراد با این روش هابرنامه لیگ برتر فوتبالرانت علمی استاد زادگی در ایران/ وقتی ژن‌های برتر در دانشگاه‌های معتبر کشور تحصیل می‌کنندتلاش ارمنستان در ساخت بزرگراه راهبردی با ایران با مشارکت‌ شرکت‌های روسمشکلات پیش روی زنان کارگرواردات ۳۰ میلیون دوز واکسن در ۱۰ روز آیندهماجرای آخرین پرواز سیمرغ بر فراز خونین‌شهرجهش تولید مسکن چگونه محقق می‌شود؟
تاریخ :1400/06/24 8:08 AM
ابهام در اعتبارات تخصیص یافته به فاضلاب اهواز
خلیلیان گفت: وقتی که از مرکز درخواست اعتبار برای مشکلات فاضلاب اهواز را داریم ابتدا به ما می‌گویند تحقیق کنید که اعتبارات پیشین کجا هزینه شده است.

به گزارش بصیرآنلاین، صادق خلیلیان روز سه شنبه در نشست بررسی طرح دفع آب‌های سطح استان در محل استانداری گفت: زمانی که از تهران درخواست اعتبار برای مشکلات فاضلاب اهواز را داریم، می‌گویند نخست تحقیق کنید که اعتبارات تخصیص یافته کجا هزینه شده سپس درخواست اعتبار جدید داشته باشید پس باید گزارش منطقی ارائه بدهیم.

او افزود: برای حل مشکل فاضلاب اهواز و انتقال خط لوله از دانشگاه منتظر مجوز از این دستگاه هستیم در صورتی که دانشگاه ملک شخصی نیست و همه زمین‌های ادارات متعلق به مردم است و دولت مستقر به نمایندگی از مردم در زمین‌ها حق دخل و تصرف دارد.

استاندار خوزستان بیان داشت: مدیران متولی شهرداری و آبفا توضیح دهند که چه اتفاقی افتاده که با وجود اعتبارات تخصیص یافته تاکنون مشکلات آب و فاضلاب خوزستان حل نشده است. بالاخره در این میان باید یک موضوع مهم باشد وگرنه تاکنون این مشکل می‌بایست حل شده باشد.

انتهای پیام/ن

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2021 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.