جمعه 8 اسفند 1399 - Friday, February 26, 2021
مجلس و دولت اختلاف‌نظرشان را حل کنند/ حد غنی‌سازی ایران ۲۰ درصد نیستتعطیلی کمتر از ۵۰ درصد مشاغل ممنوعه/هنوز درباره لغو سفر‌های نوروزی تصمیم‎ گیری نشده استاذعان بایدن به وضع بحرانی کسب و کارها در آمریکاتحریم‌های ایران باید برداشته شودرقم سبد معیشت کارگرانبیانیه دولت در خصوص اجرای قانون مجلس و استقبال از دستور رهبری برای ایجاد یکصدایی در مسیر رفع تحریم‌هاتوقف تمام دسترسی‌های تکمیلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از نیمه شب ۵ اسفندتصویر روزنامه های ورزشیتک فرزندی تهدیدی خاموش برای آینده ایرانرکورد جدید رونالدوویژگی‌های لایحه اصلاحی بودجه ۱۴۰۰/ اثر تورمی تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانیفرضیه وجود سیاره نهمصفحه نخست روزنامه های امروزروایتی زیبا از یک شهادتگزینه‌های هدایت تیم فوتبال آلومینیومالتهاب در بازار نهاده‌های دامی/ دام‌ها برای بهبود بازار نهاده، شناسنامه‌دار ‌می‌شوندانتخاب جریمه با موتورسوارانتصویر روزنامه های ورزشیامام جواد؛ منجی شیعه دوازده امامی/ امامت و شهادتی که برای همه شیعیان درس‌آموز شدافشای پیشنهاد عجیب ترامپ به رهبر کره شمالی
تاریخ :1399/11/08 8:09 AM
ورود دادستانی به پرونده اهدای پول به ویلموتس از طریق شستا
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از ورود دادستان کل کشور به پرونده پرداخت بدهی ویلموتس از طریق شستا خبر داد....
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از ورود دادستان کل کشور به پرونده پرداخت بدهی ویلموتس از طریق شستا خبر داد.

به گزارش بصیرآنلاین، عباس  مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره پرداخت حقوق ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال با قرض  از شستا اظهار کرد: مبلغی از شستا برداشته شده بود و آن  مبلغ را به سرمربی سابق  تیم ملی فوتبال دادند. آن طور که در گزارش‌ها آمده است، پول بازنشستگان را با دستور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای پرداخت مجموعه  بدهی‌های  وزارت ورزش و جوانان دادند.  

او ادامه داد: ما در ابتدا ناراحت شدیم که چرا باید پول بازنشستگان را باید به وزارت ورزش بدهند و از یک منبع مالی دیگر بدهی سرمربی تیم ملی داده شود، چون این پول را بازنشستگان از جیب خود در طول سال پرداخت کردند. ما از وزیر ورزش و جوانان و وزیر کار سئوال کردیم که چرا ۲ میلیون یورو را پس نمی‌دهید، اما جواب شان مبنایی نداشت. آن‌ها گفتند در حال بررسی و پیگیری این موضوع هستیم و من تذکر کتبی دادم و در جلسه علنی مجلس  این تذکر  خوانده شد. زمانی که دیدیم مسئولان جواب نمی‌دهند، طرح سئوال در مجلس کردیم که وزیر ورزش باید بیاید و پاسخگو باشد.  

اموال توقیف شده جوابگوی قرض ۲ میلیون یورویی از شستا می شود 

او افزود: البته مسئولان به من جواب غیر رسمی دادند و گفتند که اموال آن مجموعه  را توقیف کردیم. البته مسئولان  مدعی هستند که ما  قرض خود به شستا را دادیم، اما اموال مجموعه مدنظر  را توقیف کردیم. من سئوال کردم که اموال توقیف شده جوابگوی قرض ۲ میلیون یورویی از شستا می‌شود و  مسئولان گفتند که بازدارنده است. البته  من و همکارانم در مجلس یازدهم در حال پیگیری این موضوع هستیم.  

او بیان کرد: من طی  نامه‌ای به دادستان کل کشور نوشتم که به عنوان مدعی العموم به موضوع بدهی به شستا ورود کند و همین امروز دادستانی به این موضوع ورود کرد. امیدوارم اموال بازنشستگان که بذل و بخشش شده است را برگردانیم.  


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2021 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.