شنبه 15 آذر 1399 - Saturday, December 5, 2020
تاریخ :1399/08/27 8:07 AM
جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره آخرین وضعیت بیمه تکمیلی بازنشستگان توضیحاتی داد.

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران، درباره آخرین اخبار از بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: با بیمه آتیه سازان حافظ قرارداد یک ساله بسته شد و حق بیمه تکمیلی هر یک از بازنشستگان تأمین اجتماعی به ۶۵ هزار تومان رسید.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران با اشاره به اینکه سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت حق بیمه تکمیلی برای هر یک از بازنشستگان ۲۱ هزار تومان شد، گفت: مابقی این ۶۵ هزار تومان را خود بازنشستگان پرداخت می‌کنند و رقم پرداختی حق بیمه تکمیلی توسط بازنشستگان مانند سال گذشته است.

وی تصریح کرد: سقف پرداختی عمل‌های تخصصی از ۲۰ به ۴۰ میلیون تومان، سقف پرداختی عمل‌های سرپایی از ۶ به ۱۲ میلیون تومان و سایر هزینه‌ها که ۴۰۰ هزار تومان بود به ۶۵۰ هزار تومان افزایش یافت.

دهقان کیا درباره نحوه ثبت نام بازنشستگان برای پوشش بیمه تکمیلی، گفت: بازنشستگانی که در سال گذشته در لیست بیمه تکمیلی قرار داشتند، نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و همان لیست مبنای کار ماست و بازنشستگان را بر مبنای همان لیست، بیمه تکمیلی می‌کنیم.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران بیان کرد: بازنشستگانی که امسال می‌خواهند به لیست بیمه تکمیلی افزوده شوند، از ابتدای آذرماه تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری فرصت ثبت نام در سایت کانون بازنشستگان شهرشان را دارند و تمامی مراحل ثبت نام به صورت غیر حضوری است.

وی ادامه داد: همچنین بازنشستگانی که می‌خواهند از پوشش بیمه تکمیلی انصراف دهند، در همین مدت سه ماه فرصت دارند در سایت کانون بازنشستگان شهرشان انصراف خود را اعلام کنند و بعد از این مدت سه ماه ثبت‌نام و انصراف قابل پذیرش نیست.

دهقان کیا درباره بیمه عمر بازنشستگان، گفت: جلساتی در این خصوص داشتیم، اما هنوز نتیجه قطعی برای بیمه عمر بازنشستگان مشخص نیست.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره پیگیری کانون بازنشستگان شهر تهران از دیوان عدالت اداری مبنی بر بدهی دولت به تأمین اجتماعی، بیان کرد: از دولت به دیوان عدالت اداری در ۱۶ اردیبهشت سال ۹۹ شکایت کردیم مبنی بر اینکه دولت قصد ندارد بدهی خود را به سازمان تأمین اجتماعی به روز پرداخت کند.

وی خاطرنشان کرد: رأی دیوان عدالت اداری صادر شد و مصوبه دولت ابطال و این رأی به نفع سازمان تأمین اجتماعی شد، حالا دولت مکلف است بدهی خود را به سازمان تأمین اجتماعی به روز پرداخت کند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.