پنجشنبه 16 مرداد 1399 - Thursday, August 6, 2020
تاریخ :1399/04/18 8:40 AM
تنها راه آقای وزیر برای کنترل قیمت‌ها
به دنبال افزایش بی‌رویه قیمت مسکن، کاربران به این موضوع واکنش‌ نشان دادند.

.به گزارش بصیرآنلاین، ادامه‌دار بودن افزایش افسار گسیخته قیمت مسکن درست در روزهایی که وعده رسیدگی به آن و کنترل بر قیمت‌ها داده شده بود، چراغ امید دیگری را در دل کسانی که امیدوار به بهتر شدن اوضاع مسکن بودند خاموش و بسیاری از آرزوها را از مردم به خصوص جوانان دورتر کرد.

تعجب‌برانگیز بودن این موضوع آنجاست که مسکن به هیچ وجه جزو موارد کمیاب کشور به حساب نمی‌آید و با توجه به اینکه وابستگی اساسی به واردات خارجی و قیمت ارز ندارد، در مناطق مختلف کشور بسیار یافت می‌شود، اما مشکل اصلی عدم توانایی خرید یا اجاره از سوی مردم به دلیل قیمت‌های نامعقول و نجومی است، قیمت‌های عجیبی که مدت‌هاست سایه سنگینش را بر سر زندگی  مردم انداخته و هربار با موضوع جدیدی خودنمایی می‌کند.

در میان این افزایش قیمت‌های سرسام‌‌آور به خصوص در زمینه مسکن، واریزی‌ مبالغی به حساب‌ نمایندگان مجلس با عنوان حق مسکن نیز داغی شد بر دل مردمی که به دلیل گرانی‌های بی حد و حساب و بی‌تدبیری برخی مسئولین، حسابی از آرزوهایشان جامانده‌اند.

این بار نیز کاربران فضای مجازی با نارضایتی از وضع اقتصادی موجود، به شبکه‌های اجتماعی آمده تا از این طریق صدای درخواست‌ها گلایه‌مندی‌هایشان رابه گوش مسئولین برسانند. در ادامه برخی از واکنش‌های کاربران را نسبت به گرانی مسکن می‌توانید مشاهده کنید.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.