يکشنبه 15 تير 1399 - Sunday, July 5, 2020
اعتبارنامه تاجگردون یا مجلس یازدهم؟جلوگیری از فساد به شرط حمایتاعلام‌ نتیجه آزمایش داروی کرونادر مدارس آمریکا به کودکان ما درس نفرت از کشورشان داده می‌شودبایدها و نبایدهایی برای ورزشکارانسکوت در مقابل افزایش قیمت نان/ پرونده‌های گرانفروشی نان به تعزیرات ارجاع نمی‌شوندفاش شدن راز ۱۱ سپتامبر توسط ژنرال آمریکاییزمان کسر وام کروناییفضای مجازی جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری نیستمردم دنبال چه اخباری هستند؟اسرای دفاع مقدس؛ از هفت هزار روز اسارت تا تکه تکه شدن توسط رژیم بعثاحتمال تعطیلی بزرگترین شرکت حمل و نقل جاده‌ای کشور/ ۷۰۰ نفر در آستانه بیکاریتصویر روزنامه های ورزشیآخرین آمار کرونا در ایرانصفحه اول روزنامه های امروزعروسی و عزا به صرف مرگ و کروناکسی نباید مبتلا شدن به ویروس کرونا را عار بداندگرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟استعفای نخست‌وزیر فرانسهطرحی برای باید و نباید‌هایِ کار نمایندگی مجلس/ نظارت بر رفتار وکلای ملت تغییر می‌کند؟
تاریخ :1399/04/07 9:51 AM
شهید بهشتی، موهبتی تکرارناپذیر است
شاگرد شهید مظلوم آیةالله دکتر بهشتی گفت: تردید نباید کرد که ایران و جهان اسلام، هنوز نتوانست خلاء حضور و نقش آفرینی های فراگیر شهید مظلوم دکتر بهشتی را هم در مقام تئوری و هم در مقام عمل پر کند....
شاگرد شهید مظلوم آیةالله دکتر بهشتی گفت: تردید نباید کرد که ایران و جهان اسلام، هنوز نتوانست خلاء حضور و نقش آفرینی های فراگیر شهید مظلوم دکتر بهشتی را هم در مقام تئوری و هم در مقام عمل پر کند. 

به گزارش بصیرآنلاین، دکتر صادقعلی رنجبر گفت: شهید بهشتی موهبت تکرارناپذیری است که قانون اساسی و ارکان مهم و تأثیرگذار آن مانند اصل ولایت فقیه، شورای نگهبان، نهادهای انقلابی، اصل ۴۵ و ۹۰ و بسیاری از دستاوردها از جمله لایحه قصاص، بند ج و غیره، دستاورد مدیریتی ایشان است.

وی افزود: بهشتی عزیز با تسلط بر ۵ زبان زنده دنیا و نیز سابقه قبل از انقلابی مؤسسه فرهنگی هامبورگ در عمل یک شخصیت بین المللی بود. کسی که با نفوذ به نظام سیاستگذاری آموزش و پرورش، عملا” با ایجاد تیمی قوی، تألیف کتاب تعلیمات دینی اکثر پایه های راهنمایی و دبیرستانی را بعهده گرفته و فرهنگسازی و ترویج فرهنگ دینی را از پایه انجام می داد و بلاشک باید ایشان را نیز تربیت کننده نسل انقلاب دانست. 

دکتر رنجبر بیان کرد: وسعت نظر، سعه صدر، روشن نگری، آینده بینی، جهان اندیشی، آستانه تحمل بالا، استدلال گرایی و رفتار منطقی در اوج فشارها، مظلومیتها، تهمتها و سیاه نمایی ها، هنر منحصربفرد شهید بهشتی و حلقه یاران ناب امام بود.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.