يکشنبه 15 تير 1399 - Sunday, July 5, 2020
اعتبارنامه تاجگردون یا مجلس یازدهم؟جلوگیری از فساد به شرط حمایتاعلام‌ نتیجه آزمایش داروی کرونادر مدارس آمریکا به کودکان ما درس نفرت از کشورشان داده می‌شودبایدها و نبایدهایی برای ورزشکارانسکوت در مقابل افزایش قیمت نان/ پرونده‌های گرانفروشی نان به تعزیرات ارجاع نمی‌شوندفاش شدن راز ۱۱ سپتامبر توسط ژنرال آمریکاییزمان کسر وام کروناییفضای مجازی جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری نیستمردم دنبال چه اخباری هستند؟اسرای دفاع مقدس؛ از هفت هزار روز اسارت تا تکه تکه شدن توسط رژیم بعثاحتمال تعطیلی بزرگترین شرکت حمل و نقل جاده‌ای کشور/ ۷۰۰ نفر در آستانه بیکاریتصویر روزنامه های ورزشیآخرین آمار کرونا در ایرانصفحه اول روزنامه های امروزعروسی و عزا به صرف مرگ و کروناکسی نباید مبتلا شدن به ویروس کرونا را عار بداندگرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟استعفای نخست‌وزیر فرانسهطرحی برای باید و نباید‌هایِ کار نمایندگی مجلس/ نظارت بر رفتار وکلای ملت تغییر می‌کند؟
تاریخ :1399/04/01 7:58 AM
پرداخت پاداش بازنشستگان تا نیمه اول سال/ افزایش ۵۰ درصدی حق عائله‌مندی بازنشستگان از فروردین
نوبخت گفت: برنامه داریم تا نیمه اول سال تمام بدهی پاداش بازنشستگان را پرداخت کنیم....
نوبخت گفت: برنامه داریم تا نیمه اول سال تمام بدهی پاداش بازنشستگان را پرداخت کنیم.

به گزارش بصیرآنلاین، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در ارتباط زنده فضای مجازی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت:جلساتی با حضور کانون‌های بازنشستگان برگزار کردیم. ۴ گروه تشکیل شده و مصوبه‌ای مبنی بر اینکه بازنشستگان بتوانند از تمام مزایای شاغلین استفاده کنند و بیمه از ۶۰ هزار تومان به ۱۴۰ هزار تومان افزایش پیدا کند تصویب شد.

وی گفت: همه بر این باور هستیم که حقوق بازنشستگان کفاف زندگی آن‌ها را نمی‌دهد و به این نتیجه رسیدیم که برای این قشر از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم.

نوبخت بیان کرد:در حال حاضر کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که حداقل ۲ بند از امتیازات فصل دهم برای بازنشستگان اجرا کنیم که این دو بند در مورد حق عائله مندی و حق اولاد می‌شود. بنا شد از اول فروردین ماه حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان مانند شاغلان اجرا شود و این مصوبه را به صندوق‌های بازنشستگی اعلام کردیم تا ۵۰ درصد افزایش را روی حقوق بازنشستگان اعمال کنند.

وی گفت: در رابطه با پاداش بازنشستگان سازمان برنامه و بودجه به تمام دستگاه‌ها ابلاغ کرد تا اموال مازاد خود را بفروشند و بدهی‌های بازنشستگان را که در قالب پاداش است پرداخت کنند البته برخی از دستگاه‌ها اعلام کردند که اموالی ندارند.

نوبخت بیان کرد: برنامه داریم تا نیمه اول سال تمام بدهی پاداش بازنشستگان را پرداخت کنیم و این حرف که برخی از دستگاه‌ها می‌گویند اموالی ندارند تا پاداش بازنشستگان را پرداخت کنند درست و منطقی نیست.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر قصدی برای اقدام و تغییر نداشته باشیم ارتباط زنده با مردم برقرار نمی کنیم و بسیاری از مواردی که از سوی مردم مطرح می شود ارتباطی با سازمان برنامه و بودجه ندارد و به صندوق های بازنشستگی و سازمان اداری و استخدامی مرتبط است.

نوبخت بیان کرد: از بازنشستگان درخواست دارم به نمایندگان خودشان که در جلسات کانون ها شرکت می کنند اعتماد داشته باشند.

وی در مورد رتبه بندی معلمان گفت: از ابتدای فروردین ماه بحث رتبه بندی معلمان مطرح شده است و قطعا اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: هر چه ما در مورد سال آینده می گوییم در بودجه اعمال می شود و ما باید در آذر ماه برنامه بودجه را روی میز مجلس بگذاریم و این دولت تا شهریور سال آینده روی کار است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: راه حل ما برای حل مشکلات بازنشستگان این است که از تمام ظرفیت های برنامه پنجم استفاده کنیم.

نوبخت گفت: بنده هیچ برنامه ای به جز اینکه به کلاس درس و دانشگاه برگردم ندارم و سفرهای استانی جز خدمت به مردم نیست و افتخار بنده این است که در قطعه پایانی خدمتم برای مردم کار کنم.

وی افزود: روزانه نمایندگان مردم قوانین را بررسی می کنند تا تمام قانون پنجم را اجرا کنند.

نوبخت در مورد پاداش بازنشستگی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: پاداش بازنشستگی تمام بازنشستگان تا نیمه اول امسال پرداخت می شود.

وی در مورد عدم پرداخت حق امتحانات معلمان در استان خوزستان گفت: فردا حتما موضوع پرداخت حق امتحانات معلمان در خوزستان و استان های دیگر پیگیری می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: افزایش ۵۰ درصد حق عائله مندی بازنشستگان شامل کادر درمان هم می شود.

نوبخت درباره حق تسری کارکنان زندان ها گفت: این حق برای کارکنان زندان ها اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.