دوشنبه 16 تير 1399 - Monday, July 6, 2020
باورهای اشتباه درباره صبحانهاز برجامی که پیکرش هنوز نفس می‌کشد تا معادنی که کشف شده‌اندنکات مهم در استفاده از ماسکرهبر معظم انقلاب در کنار پدر بزرگوارشان + عکسبهترین ماسک برای مقابله با کروناتاثیرگذارترین دانشمندان زنبازار شیر تو شیر لبنیاتی ها؛ نرخ تمام شده شیر خام چقدر است؟آمریکای زیبا؛ مرگ کم هزینه‌تر از درمانتصویر روزنامه های ورزشیفوران آتشفشان نفرت مردم آمریکا از برده دارانآخرین آمار کرونا در ایرانصفحه نخست روزنامه های امروز«جان سیاه‌پوستان اهمیت دارد»، بزرگترین اعتراضات تاریخ آمریکاتوطئه دشمنان در فروپاشیدن اقتصاد ایران به نتیجه‌ای نخواهد رسیداعتبارنامه تاجگردون یا مجلس یازدهم؟جلوگیری از فساد به شرط حمایتاعلام‌ نتیجه آزمایش داروی کرونادر مدارس آمریکا به کودکان ما درس نفرت از کشورشان داده می‌شودبایدها و نبایدهایی برای ورزشکارانسکوت در مقابل افزایش قیمت نان/ پرونده‌های گرانفروشی نان به تعزیرات ارجاع نمی‌شوند
تاریخ :1399/03/12 8:06 AM
تشدید درگیری‌ها کاخ سفید
از ساعات اولیه امروز درگیری‌ها بین معترضان و پلیس در اطراف کاخ سفید تشدید شده و پلیس برای متفرق کردن معترضان از گلوله‌های حاوی فلفل استفاده می‌کند.

به گزارش بصیرآنلاین، خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی نیوز گزارش داد پلیس واشنگتن تمام شب گذشته تلاش کرده است که موانعی را که در ضلع شمالی کاخ سفید گذاشته است، حفظ کند.

خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی نیوز افزود پلیس و معترضان تا پاسی از شب در اطراف کاخ سفید با حفظ آرامش در کنار هم بودند، اما بعد از آن معترضان با انجام اقدامات تهاجمی با نیرو‌های پلیس درگیر شدند و خشونت‌هایی میان آن‌ها به وقوع پیوست.

خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی نیوز افزود: از صبح امروز درگیری‌ها بین معترضان و پلیس در اطراف کاخ سفید تشدید شده و پلیس برای متفرق کردن معترضان از گلوله‌های حاوی فلفل استفاده می‌کند. درگیری‌ها میان پلیس و معترضان در ضلع شمالی کاخ سفید تشدید شده است. ما شاهد آتش زدن برخی خودرو‌ها در این منطقه از واشنگتن و شکسته شدن شیشه‌های مغازه‌ها و فروشگاه‌ها هستیم.

شبکه ام اس ان بی سی نیوز در ادامه تصاویری از حمله معترضان به یک ساختمان و شکستن در و شیشه‌های این ساختمان نشان داد و اعلام کرد معترضان تلاش می‌کنند وارد این ساختمان شوند.

خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی نیوز هم گفت هیچ تلاش قابل توجهی از سوی پلیس برای کنترل این وضع مشاهده نمی‌شود.

یک شهروند سیاهپوست هم در اطراف کاخ سفید در پاسخ به سئوال خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی نیوز مبنی بر این که چرا در این تظاهرات شرکت کرده است با گذاشتن دستش بر روی قلبش گفت: درد زیادی در این جا احساس می‌کنم. این وضع غمبار است که بطور مکرر شاهد کشته شدن سیاهپوستان توسط پلیس هستیم آن هم بی هیچ علتی.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.