شنبه 10 خرداد 1399 - Saturday, May 30, 2020
تاریخ :1399/02/17 9:25 AM
شرایط پرداخت اقساطی قبوض
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از شرایط پرداخت اقساطی قبوض آب برای مشترکان که بدهی بالایی دارند خبر داد.

شرایط پرداخت اقساطی قبوض آب تعیین شدمحمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران،گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستور وزیر نیرو برای مراعات  حال مردم ماموران کنتورخوان از مراجعه به درب منازل خودداری کردند، ولی باتوجه به حذف قبوض آب و زمان بر بودن قرائت کنتور آب، چند روزی است که ماموران برای ثبت کنتور قبوض به درب منازل مراجعه می‌کنند.

او در ادامه با اشاره به تاکید رییس جمهور و وزیر نیرو برای همکاری با آن دسته از مشترکانی که مشکل پرداخت دارند، افزود: طبق آنچه اعلام شده این طرح تا آخر اردیبهشت ادامه دارد و تا آن زمان با مشترکان همراهی خواهیم داشت و همچنین اگر مشکلی برای پرداخت قبوض آب وجود داشته باشد می‌توانند آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند.


بیشتر بخوانید: انتقال کویید- ۱۹ از طریق آب‌ ممکن نیست


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران بیان کرد: تمدید این موضوع بستگی به نظر هیات دولت و رییس جمهور دارد و ما در این موضوع تابع تصمیم هیات دولت هستیم و اگر قرار باشد این موضوع تمدید شود همراهی ما با مشترکان نیز ادامه خواهد داشت.

بختیاری در خصوص مصرف آب در تهران گفت: مصرف آب در پایتخت نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته است، در اردیبهشت ماه نیز بین ۱۰ تا ۱۵ درصد میزان مصرف آب افزایش داشته که این موضوع نشان دهنده مراعات مشترکان و مدیریت در مصرف است.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.