چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/12/28 10:03 PM
نوروز ۹۹ با صداوسیمای مرکز مازندران
صداوسیمای مرکز مازندران در ایام نوروز ۹۹ با پخش برنامه‌های شاد و جذاب میهمان هم استانی‌های عزیز خواهد بود.

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز مازندران گفترسانه استانی برنامه های شاد و متنوعی را برای نوروز ۹۹ و آغاز سال جدید تدارک و پیش بینی کرده است.

محمد رجبی افزودمعاونت سیما با تولید و پخش برنامه "بهار جانهاویزه تحویل سال و ایام نوروز، سریال جدید طنز "کلی ونگ"، برنامه شاد "کله قند"، برنامه پر بیننده و محلی "بوردکا"، پخش فیلم های سینمایی بسیار جذاب و دیگر برنامه هایمفرح میهمان لحظه های شاد بینندگان خواهد بود.

او گفتمعاونت صدا نیز با تهیه برنامه "هفت سینویژه تحویل سال نو، برنامه طنز "قند کلو"، برنامه موسیقی محور "طراوت نوروزی"، برنامه "بهار ماهو چندین برنامه شاد و جذاب دیگر همراه شنوندگان خود خواهد بود.

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مازندران در مورد ویژه برنامه های معاونت خبر در این ایام گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و مسافرت نکردن هم میهنان به این استان، تمام تلاش خود را به اطلاع رسانی دقیق با آیتم هایی که هم استانی هایعزیزمان را به سمت سلامتی سوق می دهد، معطوف کرده است و با تهیه گزارش هایی با موضوع "پویش در خانه بمانیم" در راستای امید بخشی و نشاط آفرینی گام برمی دارد.

رجبی بیان کردمعاونت فضای مجازی هم با تولید برنامه های نمایشی کوتاه با موضوعات روز و با اجرای طنز پردازان خوش ذوق، تولید گزارش های مردمی باتوجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه، تولید و نشر مستند کوتاه نوروز در روستاهایمازندران، تولید موشن گرافی های متعدد در خصوص فرهنگ سازی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، چندین عکس نوشت با موضوعات مختلف و دیگر برنامه ها لحظات خوبی را رقم خواهد زد.

او در پایان یادآور شد: مردم شریف استان مازندران می توانند با مراجعه به سایت صداوسیمای مازندران به نشانی mazandaran.irib.ir با دیدن جدول پخش برنامه های رادیو و تلویزیون زمان برنامه های مورد علاقه خود را جویا شوند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.