چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/12/28 8:06 AM
ابلاغ لایحه بودجه سال ۹۹
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت:نظر شورای نگهبان پیرامون بودجه سال ۹۹تامین شده و فردا رئیس مجلس لایحه فوق را به رئیس جمهور ابلاغ خواهد کرد.

لایحه بودجه سال ۹۹ فردا به رئیس جمهور ابلاغ می‌شودحسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹،  با اشاره به رفع ایرادات و ارسال لایحه بودجه سال ۹۹ به شورای نگهبان اظهار کرد:بعید است که شورای نگهبان مجددا به لایحه بودجه سال آینده ایرادی وارد کند چرا که رفع مشکلات این لایحه بر مبنای هم اندیشی اعضای حقوق دان شورای نگهبان و رئیس کمیسیون تلفیق صورت گرفته وخواسته‌های شورای نگهبان در کمیسیون تلفیق مرتفع شده است.

او افزود: در برخی موارد لایحه بودجه اصرار‌ها و ایراد‌هایی از سوی شورای نگهبان وجود داشت در حالی که اگر اختلاف نظر‌ها رفع نمی‌شد لایحه بودجه باید به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌رفت و بسیار بعید بود که مجمع در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا جلسه تشکیل دهد لذا با پیشنهاد رئیس کمیسیون تلفیق بر مبنای مصلحت کشور ایرادات با هم اندیشی حل شدند تا بودجه سال آینده به مشکلی برنخورد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: لذا اکنون نظرات شورای نگهبان تامین شده و فردا رئیس مجلس لایحه بودجه را به رئیس جمهور ابلاغ خواهد کرد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.