چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/12/28 8:04 AM
کرونا در ایران؛ در روزهای قرنطینه چه کنیم؟
سال ۹۸ آخرین ثانیه‌هایش را سپری می‌کند و قرار است سال ۱۳۹۹ را با قرنطینه خانگی آغاز کنیم....
سال ۹۸ آخرین ثانیه‌هایش را سپری می‌کند و قرار است سال ۱۳۹۹ را با قرنطینه خانگی آغاز کنیم.

قرنطینهبه گزارش بصیرآنلاین، پایان سال ۹۸ را در شرایطی سپری می‌کنیم که خط مقدم علمی و فناوری کشور درگیر یک جنگ تمام عیار با ویروسی کشنده هستند. جنگی سخت و طاقت‌فرسا که قرار است ما را قوی‌تر و مصمم‌تر از قبل کند. قرار است ویروس کرونا بهانه‌ای شود برای اثبات توانمندی‌های علمی جوانانمان به مردم و دنیا.

توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی و فناورانه‌ای که در بستر زیست‌بوم فناوری و نوآوری گل کرده و رایحه خوش آن به زندگی مردم رسوخ کرده است. توانایی‌هایی در دل دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ‌ها که می‌خواهند یاریگر روز‌های سخت مرم باشند.

در این میان وظیفه مردم هم همراهی و هم‌گامی با این سربازان سلامتی است. همراهی که با ماندن در خانه و محافظت از خود و خانواده در برابر شیوع بیماری کرونا معنا می‌یابد. روز‌هایی که شاید برایمان سخت باشد، اما می‌توانیم با انتخابی درست، نوع سالم و بی عارضه‌ای از خرید و تفریح را به خودمان و خانواده‌هایمان هدیه دهیم و از ملال این روزهایمان بکاهیم.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم تلاش کرده است تا با انتشار اسامی دانش‌بنیان‌های خدمات آنلاین به مردم کمک کند تا در روز‌های قرنطینه خانگی مایحتاج خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری تامین کنند.

شاید این کار کمک کوچکی باشد برای مردمی که با ماندن در خانه‌های خود دست یاری نظام سلامت و علمی و فناوری کشور را می‌فشارند تا هر چه زودتر از شر این ویروس ناخوانده جهانی خلاص شویم. باشد که روز‌های بهاری ۱۳۹۹ را با امید به آینده‌ای روشن و ایرانی توسعه یافته سپری کنیم.

از این‌جا می‌توانید فهرستی از خدمات آنلاین در حوزه‌های مختلف را مشاهده و از طریق این‌لینک نیز می‌توانید با کسب اطلاعات تکمیلی درباره استارتاپ‌های خدماتی، نیازهایتان را در ایام قرنطینه از طریق این کسب‌وکار‌ها تأمین کنید.

پایان پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.