سه شنبه 13 خرداد 1399 - Tuesday, June 2, 2020
تاریخ :1398/12/14 9:57 AM
اشتباه خنده دار مکانیک در تعمیرگاه!
مکانیکی که از خسارت دیدن یک خودرو در پارکینگ تعمیرگاه عصبانی بود هرگز تصور نمی کرد که خالی کردن عصبانیتش به خود او آسیب برساند.

تعمیرگاهبه گزارش بصیرآنلاین، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه‌ای را که یک مکانیک به صورت تصادفی به خود آسیب می‌زند نشان می‌دهد. " جرالد بوت " پس از اطمینان حاصل کردن از خسارت به یک خودرو با زدن لگد به چرخ دستی خرید قصد خالی کردن عصبانیتش را داشت که به خود او آسیب وارد شد.  

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو یک چرخی دستی از داخل خیابان به محوطه پارکینگ تعمیرگاه سقوط کرده و به خودروی قرمزرنگی که در آنجا پارک بود آسیب می‌زند. لحظاتی بعد جرالد که متوجه این حادثه شده به سمت خودرو حرکت می‌کند تا از وارد نشدن خسارت به خودروی پارک شده مطمئن شود. در حالی که او مشغول چک کردن بدنه خودرو است متوجه می‌شود که برخورد چرخ دستی به ماشین موجب آسیب به رنگ خودرو شده است.

در این لحظه جرالد که بسیار عصبانی نیست لگدی به چرخ دستیوارد می‌کند که موجب آسیب به خود او می‌شود. پس از ضربه جرالد به چرخ دستی، قسمت فوقانی آن به هوا بلند شده و با شدتی زیاد به سر خود او برخورد می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که این مرد جوان از شدت درد سر خود را گرفته محوطه پارکینگ را ترک می‌کند.

این اتفاق روز دوشنبه و در منطقه " کلاندالکین " در شهر دوبلین واقع در کشور ایرلند رخ داد. این تصویر کمیک توسط مسئول تعمیرگاه در فضای مجازی منتشر شد. این کلیپ تاکنون بیش از ۲۳۷۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «خیلی جالب بود.» کاربر دیگر نوشت: «نکته اخلاقی این ویدئو؛ هرگز به چرخ دستی خرید لگد نزنید، چون به خود شما آسیب می‌زند.»

Remaining Time -0:34
کد ویدیو

انتهای پیام/


نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.