پنجشنبه 10 مهر 1399 - Thursday, October 1, 2020
تاریخ :1398/11/05 7:56 AM
حرف های بازیکن آمریکایی درباره امنیت ایران
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال آویژه صنعت مشهد گفت: از اینکه در ایرانم بسیار خوشحال هستم و در اینجا ۱۰۰ درصد احساس آرامش می‌کنم.

صحبت‌های جالب بازیکن آمریکایی درباره امنیت ایرانبه گزارش بصیرآنلاین، هفته‌های گذشته با توجه به شرایط رخ داده در کشور، حاشیه‌های مختلفی درباره ورزش ایران پیش آمد که از جمله آن‌ها می‌توان به سلب میزبانی باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد.

با توجه به حضور فعال تیم‌های مشهدی در لیگ‌های برتر فوتبال و بسکتبال، این تیم‌ها نیز دارای بازیکنان و مربیان خارجی هستند که از این بین باشگاه آویژه صنعت در لیگ برتر بسکتبال دارای یک بازیکن آمریکایی و سرمربی صربستانی است.

بحث امنیت ایران و سطح لیگ برتر بسکتبال ایران، با توجه به اینکه کورین هنری و سرجان ایوانوویچ ماه‌های متعددی را در کشورمان مهمان هستند، موضوع خوبی بود تا مصاحبه‌ای با این دو ورزشکار داشته باشیم.

بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت، اظهار کرد: از اینکه در ایرانم بسیار خوشحال هستم و در اینجا ۱۰۰ درصد احساس آرامش می‌کنم.

کورین هنری این با بیان اینکه فضا در ایران چیزی که در رسانه‌ها تبلیغ می‌کنند نیست، اظهار کرد: تیم برای من مانند خانواده شده و من به راحتی می‌توانم چندین سال در این کشور زندگی کنم.

وی در خصوص سطح لیگ بسکتبال ایران افزود: من در کشور‌های مختلفی بازی کرده‌ام، هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد، اما سطح لیگ ایران بسیار بالاست.

این بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت، با اشاره به اینکه فشار بازی‌ها موضوعی بسیار عادی است، تصریح کرد: این موضوع می‌تواند به تیم ملی و بازیکنان علاقه‌مند به پوشیدن پیراهن تیم ملی کمک شایانی کند.

هنری بیان کرد: اگر پیشنهاد قابل قبولی برسد در خصوص زندگی در ایران برای سال‌های آینده هیچ مشکلی ندارم.

مشهد خانه دوم من است

سرمربی صربستانی آویژه صنعت در خصوص شرایط زندگی در ایران، گفت: ایران صد درصد امنیت دارد و من احساس می‌کنم، مشهد خانه دوم من است.

سرجان ایوانوویچ اظهار کرد: مطالب بسیار زیادی برخلاف امنیت ایران در فضای مجازی دیده‌ام، اما با دوستان خود که در فضای مجازی صحبت می‌کنم به این موضوع اشاره می‌کنم که هیچ کدام از تصاویری که آمریکا از ایران نشان می‌دهد، حقیقت ندارد.

وی افزود: رقابت‌ها در این سال‌ها بسیار نزدیک شده و هر بازی شرایط خاص خود را دارو که این نشان از سطح بالای لیگ بسکتبال ایران دارد.

سرمربی صربستانی آویژه صنعت با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط به این فصل فکر می‌کند، یادآور شد: اگر فصل آینده پیشنهادی برسد روی آن فکر خواهم کرد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.