چهارشنبه 2 بهمن 1398 - Wednesday, January 22, 2020
تاریخ :1398/10/24 11:18 AM
حضور داوطلب شاخص مازندران در انتخابات مجلس
عضو هیات علمی دانشگاه که از چهره های شاخص و علمی استان مازندرن به شمار می آید و جزو یک درصد دانشمندان برتر جهان در ...
در حالی به روزهای برگزاری انتخابات مجلس یازدهم نزدیک می شویم که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی علاوه بر چهره‌های سرشناس، نماینده‌ها و مقامات سابق و اسبق، جوانان نخبه و خوش آتیه‌، چهره های شاخصی دیگری نیز وارد عرصه شده و درصدد محک زدن خود در فضای سیاسی و انتخاباتی استان هستند.

به گزارش بصیرآنلاین، در راستای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، حضور چهره های شاخص دانشگاهی با پشتوانه علمی و دانش اجرایی می تواند امکان ایجاد هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های گوناگون در میان نیروهای انقلابی را فراهم آورند.

دکتر موسی فرهادی که پیش از این برای حضور در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار نام نویسی کرده بود، از چهره های شاخص و علمی استان مازندرن به شمار می آید که جزو یک درصد دانشمندان برتر جهان در سال 2019 نیز می باشد.

وی در حال حاضر استاد تمام دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است، از شاخص ترین چهره های علمی کشور و استان مازندران است که بر این باور است به لطف حضور پرشور ملت در صحنه انتخابات، باید مجلسی از نخبگان و کارشناسانی شکل گیرد که چاره مشکلات کشور را در داخل جست و جو کنند و علاوه بر اینکه عمیقا بر ظرفیت های داخلی می بایست باور داشته باشند، مردمی و فسادستیز نیز باشند.نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.