چهارشنبه 2 بهمن 1398 - Wednesday, January 22, 2020
تاریخ :1398/10/11 10:24 AM
تعجب دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از یک تصمیم

در جلسه آخر درس اصول سرپرستی به طور ناگهانی حکمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص سراسری (نهایی) شدن این درس آمد درصورتی که در طول ترم به دانشجویان اطلاع ندادند.

به گزارش بصیرآنلاین، یکی از دانشجویان دانشکده فارس در یادداشتی نوشت:


در جلسه آخر درس اصول سرپرستی که جمعه گذشته در دانشکده فارس برگزار شد، وسط کلاس درس اصول سرپرستی مسئول آموزش دانشکده فارس آمده و از اطلاعیه و حکم دانشگاه علمی کاربردی در خصوص سراسری(نهایی) شدن این درس خبر داد.

دانشجویانی که این ترم واحد اصول سرپرستی گرفته‌ بودند از این ناراحت هستند که چرا طول ترم خبر ندادند، در صورتی که هر دانشگاهی کانالی در تلگرام و سروش دارد‌.


یکی دیگر از علت‌‌های ناراحتی این دانشجویان این است که کتابی ۲۰۰ صفحه‌ای  در جلسه آخر معرفی کردند که به عنوان منبع امتحان باشد همین طور بیشتر مردم می‌دانند که دانشجویانی که علمی کاربردی را برای تحصیل انتخاب می‌کنند شاغل هستند و نمی ‌توانند در آخر ترم این کتاب ۲۰۰ صفحه به بالا را بخوانند و مشکل اینجا است که این امتحانات نهایی حتی خود استاد خودمان هم اوراق را  صحیح نمی‌کنند و فقط شیش نمره کلاسی دست استاد است.


در طول ترم دانشجویان جزوه استاد را منبع امتحان قرار داده بودند که متأسفانه با این اتفاق دانشجویان به مشکل خوردند از رؤسای دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌خواهیم که از نهایی شدن این درس صرف نظر کنند و مسئولین آموزش دانشکده‌های علمی کاربردی هم این پیام دانشجویان را به رؤسای دانشگاه جامع علمی کاربردی برسانند.


نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.