سه شنبه 8 مهر 1399 - Tuesday, September 29, 2020
پیشتازی ۱۰ درصدی بایدن از ترامپتشدید جدال‌های انتخاباتی در آمریکاروزه مستحبی بدون اذن شوهر چه حکمی دارد؟/ فتوای استفاده از رانت اطلاعاتی در بورسپرسپولیس یک - السد صفرماجرای عکس شهید ۱۳ ساله‌ای که بر دیوار اتاق مقام معظم رهبری نصب استچگونه وام مسکن ۴۰۰ میلیونی بگیریم؟خواص جالب برگ بوگرانترین مدارس جهان با امکانات عجیباز دفاع مقدس تا دفاع مجازی، جنگ هنوز تمام نشده!/ فضای مجازی دفاع جانانه سربازان جنگ نرم را می‎طلبد۲۱ جمله مخوف از قاتلان سریالیتصویر روزنامه های ورزشیصفحه اول روزنامه های امروزآمریکا اتاق مذاکره را منفجر کرد/ تحریم‌های واشنگتن علیه ایران در شیوع کرونا تروریسم پزشکی استوزارت صمت در خط مقدم جبهه مبارزه اقتصادی استموافقان و مخالفان نرخ خرید گندم چه می گویند؟سرلشکر باقری: هیچ‌گاه آغازگر جنگ نبوده‌ایم/ دفاع مقدس یک بازدارندگی بی‌نظیر ایجاد کرده است/ برخی به دنبال تحریف فرهنگ دفاع مقدس هستنداستقبال فعالان صنایع چوب کشور برای سرمایه گذاری در حوزه زراعت چوبمعترضان صهیونیست: نتانیاهو یک آشغال است«Q»‌هایی که برای پیروزی ترامپ سنگ تمام می‌گذارند/ «علی صوفان» چگونه لشکر سایبری ترامپ را مدیریت می‌کند؟تصویر روزنامه های ورزشی
تاریخ :1398/09/20 8:54 AM
شیوه های نوین تهاتر، دستاورد جدید شهرداری/ بازگشت واسطه‌ها/ دلالی‌های رومیزی
شیوه های تهاتر در شهرداری وارد مرحله جدید شده است و این روزها واسطه‌ها به شیوه‌های نوینی در اجرای تهاتر در شهرداری دست یافتند....
شیوه های تهاتر در شهرداری وارد مرحله جدید شده است و این روزها واسطه‌ها به شیوه‌های نوینی در اجرای تهاتر در شهرداری دست یافتند.

به گزارش بصیرآنلاین، در حالی شیوه‌های نوین تهاتر در شهرداری به اجرا در آمده است که شهردار مبارزه با سیستم فساد در شهرداری را امری مهم تلقی کرد.

این درحالی است که بر اساس بررسی‌های میدانی و اسناد موجود در بصیرآنلاین، یکی از واسطه‌ها ضمن ارتباط با یکی از طلب‌کاران شهرداری، پیشنهاد تهاتر را به وی ارائه کرد.

نکته جالب توجه و شگفت‌انگیز اینجاست که این واسطه برای اطمینان از انجام تهاتر و حصول طلب، به صراحت اعلام می‌کند که پاراف شهردار و یکی از اعضای شورای شهر را نیز برای انجام این کار خواهد داشت.

البته این عضو اصلاح‌طلب شورای شهر علاوه بر دریافت حق‌الزحمه انجام تهاتر یا به قول معروف پورسانت، از پیمانکارانی که هنوز قراردادی با شهرداری منعقد نکرده‌اند، مبلغی را دریافت و نسبت به انعقاد قرارداد پیمانکار مذکور با شهرداری، مساعدت و اقدام می‌کند.

این عضو شورای شهر که خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود در قرار داد، مشخص نیست چگونه توانسته است موضوع تهاتر و حق الزحمه‌های دریافتی را با خدمت صادقانه ارتباط دهد؟

با این وجود درحالی این شهردار وارد پروسه تهاتر و حق‌الزحمه‌های پشت‌پرده شده است که پیش از این صلاحیت وی برای سمت مدیرعاملی سازمان‌ها با اما و اگر همراه بوده است.

در حالی که تلاش همراه با سلامت، یکی از اولویت‌های ویژه شهرداری است، مشخص نیست ورود شهردار به مقوله تهاتر چگونه می‌تواند سلامت سیستمی شهرداری را تامین کند؟

حال باید از دستگاه‌های ذیربط سئوال کرد چگونه این افراد توانسته‌اند صلاحیت خود را کسب کنند؟ آیا پای استاندار در میان است؟ آیا باز هم ستادهای کارت به کارت فعال است؟

با این حال آیا باز هم شهروندان مظلوم باید در انتظاری شهری آرمانی باشند؟نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar