سه شنبه 8 بهمن 1398 - Tuesday, January 28, 2020
تاریخ :1398/09/20 8:54 AM
شیوه های نوین تهاتر، دستاورد جدید شهرداری/ بازگشت واسطه‌ها/ دلالی‌های رومیزی
شیوه های تهاتر در شهرداری وارد مرحله جدید شده است و این روزها واسطه‌ها به شیوه‌های نوینی در اجرای تهاتر در شهرداری دست یافتند....
شیوه های تهاتر در شهرداری وارد مرحله جدید شده است و این روزها واسطه‌ها به شیوه‌های نوینی در اجرای تهاتر در شهرداری دست یافتند.

به گزارش بصیرآنلاین، در حالی شیوه‌های نوین تهاتر در شهرداری به اجرا در آمده است که شهردار مبارزه با سیستم فساد در شهرداری را امری مهم تلقی کرد.

این درحالی است که بر اساس بررسی‌های میدانی و اسناد موجود در بصیرآنلاین، یکی از واسطه‌ها ضمن ارتباط با یکی از طلب‌کاران شهرداری، پیشنهاد تهاتر را به وی ارائه کرد.

نکته جالب توجه و شگفت‌انگیز اینجاست که این واسطه برای اطمینان از انجام تهاتر و حصول طلب، به صراحت اعلام می‌کند که پاراف شهردار و یکی از اعضای شورای شهر را نیز برای انجام این کار خواهد داشت.

البته این عضو اصلاح‌طلب شورای شهر علاوه بر دریافت حق‌الزحمه انجام تهاتر یا به قول معروف پورسانت، از پیمانکارانی که هنوز قراردادی با شهرداری منعقد نکرده‌اند، مبلغی را دریافت و نسبت به انعقاد قرارداد پیمانکار مذکور با شهرداری، مساعدت و اقدام می‌کند.

این عضو شورای شهر که خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود در قرار داد، مشخص نیست چگونه توانسته است موضوع تهاتر و حق الزحمه‌های دریافتی را با خدمت صادقانه ارتباط دهد؟

با این وجود درحالی این شهردار وارد پروسه تهاتر و حق‌الزحمه‌های پشت‌پرده شده است که پیش از این صلاحیت وی برای سمت مدیرعاملی سازمان‌ها با اما و اگر همراه بوده است.

در حالی که تلاش همراه با سلامت، یکی از اولویت‌های ویژه شهرداری است، مشخص نیست ورود شهردار به مقوله تهاتر چگونه می‌تواند سلامت سیستمی شهرداری را تامین کند؟

حال باید از دستگاه‌های ذیربط سئوال کرد چگونه این افراد توانسته‌اند صلاحیت خود را کسب کنند؟ آیا پای استاندار در میان است؟ آیا باز هم ستادهای کارت به کارت فعال است؟

با این حال آیا باز هم شهروندان مظلوم باید در انتظاری شهری آرمانی باشند؟نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.