سه شنبه 8 بهمن 1398 - Tuesday, January 28, 2020
تاریخ :1398/09/20 8:14 AM
پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به یک ادعای دروغ درباره بودجه سایت KHAMENEI.IR
معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار پستی در فضای مجازی به ادعای دروغ عجیب خبرنگار یکی از سایت‌های خارجی در رابطه با بودجه‌ی میلیاردی سایت Khamenei.ir پاسخ داد.
معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار پستی در فضای مجازی به ادعای دروغ عجیب خبرنگار یکی از سایت‌های خارجی در رابطه با بودجه‌ی میلیاردی سایت Khamenei.ir پاسخ داد.

پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب درباره بودجه سایت رهبر انقلاببه گزارش بصیرآنلاین، مهدی فضائلی، معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب، با انتشار پستی در توئیتر به ادعای دروغین خبرنگاری خارج‌نشین پاسخ داد. در متنی که فضائلی در حساب کاربری خود منتشر کرده، درباره ادعای کذب رضا حقیقت‌نژاد، خبرنگار ضدانقلاب خارج‌نشین توضیح داده و نوشته است:

اینکه بودجه یک مؤسسه منسوب به رهبری (هر چند تصویب نشده و نامعلوم از نظر میزان تخصیص نهایی) معلوم باشد، امر مثبت و ارزشمندی است. اما بی اطلاعی یا تجاهل مغرضانه خبرنگار یک رسانه نسبت به تفاوت سایت اینترنتی یک موسسه با موسسه‌ای با فعالیت‌های متعدد و متنوع حتماً خوب نیست.»

او همچنین در توئیت دیگری ادامه داده: «چه خوب است مجموعه‌های ضدانقلاب نیز به مخاطبانشان بگویند بودجه‌شان چقدر است و از کجا تأمین می‌شود! البته این اطلاع‌رسانی مانند توئیت این خبرنگار نباشد.


پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به یک ادعای دروغ درباره بودجه سایتKHAMENEI.IR

پیشتر این خبرنگار با انتشار پستی در توئیتر درباره بودجه سایت Khamenei.ir ادعای عجیبی را مطرح کرده و  گفته بود که بودجه ۲۹ میلیاردی این سایت در سال ۹۹ به ۳۴ میلیارد تومان افزایش یافته است.

پاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب درباره بودجه سایت رهبر انقلاب

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.