چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/09/10 7:41 AM
چگونه خانه‌ای هنری داشته باشیم؟
در این گزارش پیشنهاد‌هایی برای طراحی منازل شما به سبک هنری ارائه شده است.

چگونه خانه خود را به نگارخانه تبدیل کنیم؟ / چگونه خانه‌ای زیبا و هنری داشته باشیم؟به گزارش بصیرآنلاین، در چند سال اخیر آشنایی مردم با آثار هنری و استفاده از آنها در دکوراسیون و طراحی منازل افزایش یافته است.

در بیشتر خانه‌های ایرانی حداقل یک تابلو اثر دست دیده می‌شود. گرچه بیشتر آنها کیفیت هنری پایینی دارند، اما همین ارتباط مردم ما با فرهنگ و هنر‌های سرزمینمان قابل ستایش است.

از دیرباز تاکنون تابلو‌های فرش به دلیل ارتباط با فرهنگ ایرانی، خواهان زیادی بین مردم داشته و همین الان هم اگر از یک نفر بپرسید برای طراحی منزل خود یک تابلو فرش می‌خواهد یا نقاشی انتزاعی، می‌گوید تابلو فرش.
چگونه خانه خود را به نگارخانه تبدیل کنیم؟ / چگونه خانه‌ای زیبا و هنری داشته باشیم؟

البته دیدگاه هر شخص منحصر به فرد است و نمی‌توان مسئله‌ای را به دیگران تحمیل کرد. انتخاب آثار هنری و استفاده از آن‌ها هم موضوعی است که بستگی به سلیقه اشخاص دارد و مجبور کردن مردم به پذیرش دسته خاصی از هنر‌ها امر درستی نیست؛ بنابراین فقط می‌توان پیشنهاد داد و مصرف کنندگان هنر را با ارائه نظرهای درست راهنمایی کرد.

از این رو ما به شما مخاطبان هنرشناس و هنردوست ایرانی پیشنهاد می‌دهیم که به جای نصب تابلو‌های چاپی و سطح پایین در منازل، از تابلو‌های اورجینال و دست ساز استفاده کنید.

ممکن است عده‌ای بگویند که این آثار گران هستند و تهیه آن‌ها کار آسانی نیست. در صورتی که بعضاً هزینه یک تابلوی خوشنویسی، نقاشی و... بسیار کمتر از یک تابلو چاپ، دکوری‌های برنجی و ... است.

قیمت آثار هنری بسته به هنرمندش و همچنین نحوه ارائه با یکدیگر فرق می‌کند. طبیعی است که آثار پیشکسوتان گران‌تر از اثر یک هنرمند جوانی باشد که سابقه برگزاری چند نمایشگاه را در کارنامه هنری خود دارد.

چگونه خانه خود را به نگارخانه تبدیل کنیم؟ / چگونه خانه‌ای زیبا و هنری داشته باشیم؟

حراجی‌های هنری هم معمولاً قیمت‌های بالایی از آثار ارائه می‌دهند، اما برای کسانی که متمول هستند و می‌توانند خرید‌های میلیونی و بعضاً میلیاردی داشته باشند بسیار مناسب و جذاب است.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید اثر هنری به نمایشگاه‌ها سر بزنید. اگر همگان بدانند که جای خرید آثار هنری در نگارخانه هاست نه مغازه‌ها و دست فروشان، چرخه اقتصاد هنر روان‌تر می‌چرخد و حال هنرمندان و هنردوستان جامعه هم خوب می‌شود.

از طرفی خرید شما از جامعه هنرمندان، انگیزه آن‌ها را برای تولید آثار بیشتر و فاخر تقویت می‌کند و نسبت تقاضا و بازار را به تعادل می‌رساند. با خرید مردم از نمایشگاه‌ها، وضعیت نمایش آثار و گالری‌ها تغییر چشمگیری می‌کند.

چگونه خانه خود را به نگارخانه تبدیل کنیم؟ / چگونه خانه‌ای زیبا و هنری داشته باشیم؟

با نصب نقاشی‌های رئال، تابلو‌های خوشنویسی، تابلو‌های انتزاعی، مجسمه‌ها و آثار حجمی و چیدمان‌های مدرن و زیبا خانه خود را تبدیل به یک نگارخانه کنید.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.