چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/09/05 8:30 AM
جزئیات نامه حجت‌الاسلام رئیسی به روحانی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ماجرای نامه آیت الله رئیسی به روحانی درباره افزایش قیمت بنزین گفت.

به گزارش بصیرآنلاین، ابوالفضل ابوترابی بیان کرد: آیت الله رئیسی سه روز قبل از افزایش قیمت بنزین وقتی در جریان قرار می‌گیرد نامه‌ای کتبی به آقای روحانی می‌زند و خواستار توقف این طرح می‌شود.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین اعلام می‌کند وضعیت حال حاضر کشور برای این کار مناسب نیست و خواستار شد این کار انجام نشود؛ البته آقای روحانی هیچ توجهی به این نامه آقای رئیسی نکردند.

جزئیات نامه رئیسی به روحانی سه روز قبل از گرانی بنزین

وی افزود: رئیس جمهور ۱۹ آبان در یزد سخنرانی کرد و می‌دانست که چند روز دیگر افزایش قیمت بنزین را داریم، به جای این که مردم را در آن سخنرانی اقناع کند و توضیح دهد و دستگاه‌ها را متحد کند، یک سخنرانی شبیه سخنرانی بنی صدر در دانشگاه تهران کرد که مایه اختلاف و تفرقه بود و از طرفی به دو دستگاه مهم به نام قوه قضاییه و سپاه پاسداران که امروز امید و اتکا مردم هستند به صورت غیر مستقیم هجمه می‌برد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به جای این که در این روز‌ها همه دستگاه‌ها را متحد کنند هجمه هم وارد می‌کنند؛ این‌ها همه برای ما علامت سؤال است که آیا این کار‌ها عمدی است یا غیر عمدی انجام می‌شود و حتماً دستگاه‌های امنیتی باید درباره عمدی یا غیر عمدی بودن این کار‌ها اظهار کنند.

ابوترابی تصریح کرد: در هر صورت این کار‌های اشتباه به خصوص اقناع نکردن مردم توسط دولت و بی تدبیری‌ها باعث شد امروز این مشکلات برای کشور به وجود بیاید.

نماینده مردم نجف آباد در پایان گفت: قوه قضاییه باید برای برخورد با کسانی که به تحریک و تشویق مردم پرداختند ورود و برخورد کند و این‌ها باید تحت تعقیب کیفری قرار بگیرند؛ تشویق و ترغیب مردم به این دست کار‌ها به عنوان معاونت در اغتشاشات و زیر مجموعه جرایم امنیتی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.