چهارشنبه 7 خرداد 1399 - Wednesday, May 27, 2020
تاریخ :1398/09/05 8:24 AM
علاقه برانکو به هدایت تیم ملی
رضا چلنگر گفت: در روز‌های اخیر با برانکو صحبت‌هایی را انجام داده ام و او اعلام کرده که دوست دارد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود.

به گزارش بصیرآنلاین، رضا چلنگر مترجم مربیان کروات در فوتبال ایران که رابطه نزدیکی با برانکو ایوانکوویچ دارد، درباره بحث مطرح شدن پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به برانکو  بیان کرد: واقعیت این است که با وجود قطعی اینترنت در روز‌های اخیر صحبت‌هایی با برانکو انجام دادم. از ۲ ،۳ روز پیش هم بارانی از تماس‌های خبرنگاران سمت من سرازیر شد و همه می‌خواستند درباره قطعی شدن انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی از من بپرسند که می‌گفتم بی اطلاع هستم و خبر ندارم. اجازه بدهید با برانکو تماس بگیرم و خبر بدهم.

او افزود: تمام خبرنگاران هم از عکس برانکو با سفیر ایران در زاگرب صحبت می‌کردند. حتی به صورت شکایت وار و اعتراض آمیز به برانکو گفتم چرا این تصویر را منتشر کردی و با این کار سبب تحریک خبرنگاران شدی تا آن‌ها مدام از من سوال کنند. برانکو گفت من کار خاصی نکردم. مدت‌ها است با صادقی فرد، سفیر ایران در کرواسی ارتباط دارم. البته او در دوران فعالیتش در تیم ملی و پرسپولیس با بیشتر سفیران در ارتباط بوده است.


بیشتر بخوانید: جلسه تاج و ویلموتس در روز‌های آینده برگزار خواهد شد


مترجم اسبق برانکو تصریح کرد: برانکو گفت سفیر از من درباره آخرین وضعیت دریافت مطالباتم از پرسپولیس پرسید که من هم توضیحات را ارائه کرده و گفتم شکایت خود را به فیفا رسانده ام و حتی لوایح آن هم به باشگاه پرسپولیس رسیده است. بازهم به برانکو گفتم این عکس شبهه انگیز بود که او گفت کار خاصی نکردم چراکه محمدرضا صادق به جز اینکه نماینده تام الاختیار ایران در کرواسی است از دوستان من محسوب می‌شود و هیچ صحبتی درباره تیم ملی نشد. برانکو گفت سفیر به من تاکید کرده بحث دریافت مطالباتم از پرسپولیس را ختم به خیر کنم. گفتم با وجود اقدام‌هایی که انجام شده امیدوارم با پرسپولیس به توافق برسم.

چلنگر افزود: از برانکو پرسیدم آیا از مسئولان فدراسیون فوتبال با کسی مذاکره کردی که او گفت هیچ مذاکره و تماسی نداشته ایم.

او درباره اینکه با درنظر گرفتن برخی مسائل به نظر می‌رسد برانکو گزینه اصلی فدراسیون فوتبال برای جانشینی مارک ویلموتس است، گفت: این مسائل از ۲ مجرای خبری بیرون آمد. در تیتر اصلی روزنامه رسمی دولت آمده که برانکو سرمربی تیم ملی شد و خبرگزاری رسمی دولت هم از مذاکرات نهایی او با مسئولان فدراسیون در ترکیه خبر داد. او نسبت به این مسائل ابراز بی اطلاعی کرد. درحالیکه برانکو در واراژدین بود و حتی من با مارکو استیلینوویچ صحبت کردم. حتی به برانکو گفتم به صورت خصوصی به خودم بگو که آیا مسئولان فدراسیون با شما مذاکره کرده اند که آیا دوست داری به تیم ملی بیایی که گفت دوست دارم سرمربی تیم ملی شوم و باید با من قرارداد سه ساله ببندند، اما تاکنون چنین پیشنهادی مطرح نشده است.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.