يکشنبه 11 خرداد 1399 - Sunday, May 31, 2020
تاریخ :1398/08/29 7:52 AM
خسارت میلیاردی اغتشاشگران به اورژانس
جهانپور گفت: آشوبگران و اغتشاشگران، ۶۰ میلیارد تومان خسارت به آمبولانس‌ها و تجهیزات پزشکی اورژانس وارد کردند.

خسارت ۶۰ میلیارد تومانی اغتشاشگران به اورژانس کشور/ تخریب ۴۵ خودرو امدادی در جریان اغتشاش‌های بنزینیکیانوش جهان پور مشاور وزیر بهداشت و مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به حمله  آشوبگران به ماشین‌های امدادی و نیرو‌های اورژانس در اغتشاش‌های چند روز اخیر اظهار کرد: ۳۲ دستگاه آمبولانس و ادوات و تجهیزات پزشکی همراه با این آمبولانس‌ها و تعدادی خودرو امدادی و پشتیبانی در جریان اغتشاشات اخیر آسیب دیدند.

مشاور وزیر بهداشت و مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به برآورد آسیب‌ها به خودرو‌های امدادی و آمبولانس‌های اورژانس کشور در اغتشاش‌ها اظهار کرد: برآورد‌های خسارت‌ها نشان می‌دهد که ۶۰ میلیارد تومان خسارت به دلیل حمله آشوبگران به خودرو‌های امدادی و پایگاه‌های اورژانس وارد شده است.

حمله آشوبگران به ۵ پایگاه اورژانس کشور حمله کردند

جهان‌ پور ادامه داد: همچنین آشوبگران به ۵ پایگاه اورژانس کشور حمله کردند و شماری از تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اورژانس مورد حمله آشوبگران قرار گرفته و مجروح شدند.

مشاور وزیر بهداشت و مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: همچنین در جریان مسدود شدن معابر خودرو‌های امدادی اورژانس در مسیر خدمت رسانی به بیماران و مصدومان با موانعی روبرو شدند و امدادرسانی اورژانسی به بیماران و مجروحان با اختلال مواجه شد.

تخریب ۴۵ خودرو امدادی در جریان اغتشاش های بنزینی

 معتمدی،معاون فنی و عملیات اورژانس تهران در این باره  اظهار کرد: به دنبال یک سری تحرکات در شب های اخیر در کشور متاسفانه ۴۵ دستگاه آمبولانس و خودروی فرماندهی اورژانس حین ماموریت در سطح شهر مورد هجوم آشوبگر فرصت طلب قرار گرفتند.

او ادامه داد: اغتشاشگران تجهیزات آمبولانس را هم تخریب کردند و ۱۵ نفر از همکاران اورژانس در این حمله ها مجروح شدند و حتی در یک ماموریت جلوی یک آمبولانس را رفتند و پشت آمبولانس را بازرسی کردند.

معتمدی بیان کرد: در چند ماموریت شیشه های آمبولانس را شکستند و آسیب های جدی به خودروهای امدادی وارد کردند به طوری که این خودروها از چرخه عملیات خارج شدند.

کد ویدیو

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.