جمعه 2 اسفند 1398 - Friday, February 21, 2020
تاریخ :1398/07/17 8:35 AM
آمریکا نه به متحدانش و نه به توافقاتش پایبند است
دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت آمریکایی‌ها در یک شب حمایت خود را از کرد‌ها در سوریه برداشتند و آن‌ها را رها کردند و این عاقبت تکیه به آمریکاست....
دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت آمریکایی‌ها در یک شب حمایت خود را از کرد‌ها در سوریه برداشتند و آن‌ها را رها کردند و این عاقبت تکیه به آمریکاست.

سید حسن نصرالله: آمریکا نه به متحدانش و نه به توافقاتش پایبند استبه گزارش بصیرآنلاین به نقل از العهد، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در جلسه عاشورایی هفتگی در مجمع سید الشهداء با اشاره به تصمیم ترکیه برای حمله به شرق فرات و مواضع کردهای تحت حمایت آمریکا در این منطقه گفت: آمریکایی ها نه به متحدان خود متعهد هستند و نه به توافقنامه هایشان پایبندند. آنها در یک شب حمایت خود از کردها را برداشتند و آنها را رها کردند؛ این عاقبت کسی است که به آمریکا تکیه کند.


سید حسن نصرالله تاکید کرد: به هیچ وجه نباید به آمریکا دل خوش کرد و به دنبال توافق با آن بود؛ چراکه آنها سربزنگاه متحدان خود را رها می کنند و آنها را تنها می گذارند.


دبیرکل حزب‌الله در بخش دیگری از سخنانش گفت: حضرت آیت الله خامنه‌ای بار‌ها فرمودند که با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم چرا که نمی‌توان به آن اعتماد کرد. چگونه می‌توان به دشمنی که تاریخی پر از خیانت دارد اعتماد کرد؟

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.