جمعه 2 اسفند 1398 - Friday, February 21, 2020
تاریخ :1398/05/26 8:46 AM
فرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحس
نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جهان برای روبرو نشدن احتمالی با نماینده رژیم صهیونیستی شکستی مصلحتی را تجربه کرد.

به گزارش بصیرآنلاین، مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان با کسب مدال طلای امیرحسین مقصودی و عباس فروتن در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم و برنز محمدصاق فیروزپور در وزن ۷۰ کیلوگرم برای ایران به پایان رسید. در وزن ۷۹ کیلوگرم عبدالله شیخ اعظمی می‌توانست شانس کسب مدال باشد، اما به نظر می‌رسد با توجه به همگروهی با نماینده رژیم اشغالگر قدس، تصمیم بر این گرفته شد او مقابل حریف الجزایری مغلوب شود تا ایرانی‌ها مثل همیشه ثابت کنند برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین با قدرت پای آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم عبدالله شیخ اعظمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۵ مغلوب بنفردجلاه از الجزایر شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، شیخ اعظمی از دور مسابقات کنار رفت و پانزدهم شد.

شیخ اعظمی در صورت پیروزی مقابل نمانیده الجزایر باید در دور بعد با برنده گرجستان و رژیم صهیونیستی کشتی می‌گرفت. از آنجا که پیروزی باگر