جمعه 1 آذر 1398 - Friday, November 22, 2019
تاریخ :1398/05/16 7:58 AM
بوریس جانسون در صدد خروج بدون توافق از اتحادیه اروپاست
گزارش‌ها حاکی از آن است که بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس تصمیم دارد بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج شود....
گزارش‌ها حاکی از آن است که بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس تصمیم دارد بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج شود.

دیپلمات‌های اروپایی: بوریس جانسون بدون خروج بدون توافق استبه گزارش بصیرانلاین به نقل از دیلی میرور، رسانه‌های انگلیس به نقل از دیپلمات‌های اروپایی گزارش دادند بوریس جانسون (نخست‌وزیر انگلیس) تمایلی برای مذاکرات مجدد در خصوص توافق خروج کشورش از اتحادیه اروپا ندارد و مسأله خروج بدون توافق در دستور کار وی قرار دارد.

اگرچه دفتر نخست‌وزیری انگلیس اصرار دارد که بوریس جانسون خواهان برگزاری گفت‌وگو‌های تازه در خصوص یک توافق جدید است؛ اما گزارش‌ دیپلمات‌های اتحادیه اروپا نشان می‌دهد تصمیم بوریس جانسون، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به یک توافق است. این مسأله پس از آن بیان شد که نشستی میان «دیوید فراست» مشاور ارشد امور اروپایی بوریس جانسون و شخصیت‌های ارشد اتحادیه اروپا برگزار شد. مشاور ارشد بوریس جانسون خطاب به سران اتحادیه اروپا اعلام کرد انگلیس ۳۱ اکتبر از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد؛ حال شرایط هرچه می‌خواهد، باشد.

دیلی میرور در ادامه نوشت: در پی گفت‌وگو‌های هفته گذشته، روزنامه‌های دیلی تلگراف و گاردین به نقل از یک دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا اعلام کردند به نظر می‌رسد خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا، سناریوی اصلی دولت انگلیس است.

این دیپلمات اتحادیه اروپا همچنین گفت: واضح است انگلیس طرح دیگری ندارد و تصمیمی نیز برای گفت‌وگو که یک طرح بدان نیازمند است نیز ندارد.

سخنگوی داونینگ استریت (دفتر نخست‌وزیری انگلیس) گفت: نخست وزیر خواهان ملاقات با سران اتحادیه اروپا و گفت‌وگو بر سر توافقی جدید است.

این اخبار پس از آن منتشر می‌شود که جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس گفت در پاییز به منظور تلاش برای متوقف کردن خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا، درخواست رأی گیری برای «رأی عدم اعتماد» به دولت را ارائه خواهد داد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.