شنبه 16 آذر 1398 - Saturday, December 7, 2019
تاریخ :1398/05/14 7:32 AM
الزام دستگاه‌ها برای ارائه اطلاعات مربوط به حقوق کارمندان
هیئت وزیران آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کشور درخصوص بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی را تصویب کرد.

آیین‌نامه «بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی»به گزارش بصیرآنلاین،  هیئت وزیران در جلسه ۶ مرداد ۱۳۹۸ به پیشنهاد مشترک وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور و به استناد بند (ج) تبصره (۲۰) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، آیین‌نامه اجرایی بند یادشده را تصویب کرد.

براساس این آیین‌نامه، دستگاه های اجرایی مکلفند بر مبنای تفاهم نامه منعقده با واحد مجری که شامل حجم فعالیت‌ها، خدمات و قیمت تمام شده آن‌ها و تعیین تعهدات طرفین است، اعتبارات واحد مجری را در سامانه (سیستم) حسابداری خود به صورت جداگانه به گونه‌ای نگهداری کنند که امکان گزارش گیری رویداد‌های مالی واحد مجری به صورت مجزا وجود داشته باشد.

بر همین اساس تشخیص انجام خرج در چهارچوب تفاهم نامه منعقده با مدیر واحد مجری خواهد بود.

همچنین دستگاه‌های اجرایی مکلفند تمام اطلاعات مربوط به حقوق، فوق‌العاده‌های مستمر و غیر‌مستمر کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی خود را در اختیار سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی قرار دهند.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.