جمعه 15 آذر 1398 - Friday, December 6, 2019
تاریخ :1398/05/12 7:38 AM
توهم ترامپ: ایران به دنبال مذاکره است!
رئیس‌جمهور آمریکا که تاکنون بارها مدعی شده دولتش برای مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران آمادگی دارد، این‌بار گفت تهران اکنون به دنبال مذاکره با اوست!

توهم ترامپ: ایران به دنبال مذاکره است!به گزارش بصیرآنلاین، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در اجتماع هواداران خود در شهر «سینسیناتی» در ایالت اوهایو مدعی شد ایران به دنبال مذاکره با دولت او است. او گفت: «ایران الان بدجور دنبال مذاکره است.»

رئیس جمهور آمریکا در ادامه ادعایش افزود: به یاد داشته باشید من گفته‌ام که ایران نسبت به ۲ سال و نیم گذشته کشور متفاوتی شده است. زمانی که من به قدرت رسیدم ایران در همه جا بود، اما آن‌ها هم اکنون خواهان مذاکره هستند.

وی سپس با افتخار به عهدشکنی و خروج از برجام، گفت: من آمریکا را از توافق اتمی وحشتناک با ایران خارج کردم. من برای حفاظت از امنیت آمریکا از توافق اتمی وحشتناک با ایران خارج شدم. این یک توافق وحشتناک احمقانه بود.

ادعای رئیس‌جمهور آمریکا در حالی مطرح شده که او در ماه‌های گذشته انواع سیاست‌ها را برای مجاب کردن ایران به گفت‌وگو در پیش گرفته و ناکام مانده است. دولت او تاکنون بارها مدعی شده آماده برگزاری مذاکرات بدون هیچ پیش‌شرطی با تهران است.

دونالد ترامپ ۱۸ اردیبهشت پارسال به صورت یکجانبه و بدون دلیل خاصی از برجام که مورد تأیید جامعه جهانی و شورای امنیت سازمان ملل بود خارج شد و اعلام کرد کارزار فشار حداکثری علیه ایران را به راه خواهد انداخت تا صادرات نفت تهران را به صفر برساند و آن را مجبور کند بار دیگر به میز مذاکره بیاید تا «توافق بهتری» برای آمریکا رقم بخورد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.