سه شنبه 29 مرداد 1398 - Tuesday, August 20, 2019
انتشار پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه اسیر ایرانی/ رهبری معظم: شما نور چشم ماییدهیئت دولت به دیدار رهبری معظم می‌روددود کمبود بودجه وزارت علوم در چشم دانشگاه‌هاآخرین وضعیت رسیدگی به پرونده رئیس کل سابق بانک مرکزی/ بررسی پرونده‌های مدیران دو تابعیتیتصویب تعطیلی پنجشنبه اداراتجزئیات هزینه ۲۵۰ میلیون دلاری صندوق عقب پژو ۲۰۶خطرناکترین خوردنی‌ها در بارداریپشت پرده ادعای دروغین غرب‌زدگان از تساوی حقوق زن و مرد/ آمریکا بهشت گمشده چه زنانی است؟۱۶ گلادیاتور در انتظار سوتتصویر روزنامه‌های ورزشیرمز ظفر و تارومار شدن دشمنانخودنمایی مدارس رنگارنگ در نظام آموزشیورود ارتش سوریه به شهر خان شیخونصفحه نخست روزنامه‌های امروزایران خواهان مذاکره است!واردات چمدانی و رسمی پوشاک، تولید طلای سفید را نابود کردآزادگان سمبل مقاومت و سبب سرافرازی هستندترامپ یک دروغگوی نژادپرست استممنوع‌الخروج شدن شیخ زکزاکیدعوا در باشگاه استقلال بالا گرفت
تاریخ :1398/05/12 7:15 AM
تاکید بر بهره گیری از توانمندی های دانشگاه صنعتی اصفهان
معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل سازمان بنادرو دریانوردی کشور در بازدید از دستاوردهای حوزه زیرسطحی دانشگاه صنعتی اصفهان، بر بهره گیری از این توانمندی ها در راستای پیشبرد اهداف دریایی کشور تأکید کرد.

در این بازدید که عصر روز گذشته صورت گرفت، مهندس محمد راستاد، تجربه ارتباط سازمان بنادرو دریانوردی با دانشگاه صنعتی اصفهان را تجربه اي طولاني و موفق دانست وگفت: فعاليت هاي اين دانشگاه الگويي ارزشمند براي ساير دانشگاه هاي كشور است.

وی افزود: امروز با مرور تاريخچه موفق همكاري بين سازمان بنادر ودریانوردی و دانشگاه صنعتی اصفهان به اين نتيجه رسيديم كه مي توانيم در زمينه ها و محور هاي جديد نيز همكاري هايي داشته باشيم.

معاون وزير راه و شهر سازي پس ازبازدید از پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد: توانمندي و ارتقا و سير تكاملي كه این پژوهشكده  در حوزه تخصص دريايي در اين سال ها داشته است كاملا مشهود است.

راستاد اضافه کرد: سازمان بنادر و دریانوردی مصمم است تا پروژه هاي موفقي كه تا كنون با همکاری دانشگاهصنعتی اصفهان به ثمر رسانده است را در سایر موارد مورد نیاز این سازمان و نیز دیگر نیازهای دریایی و نیازهای بخش خصوصی تعمیم دهد.

وي در پايان خاطر نشان كرد؛ ان شاالله در آينده به دنبال تعميق ارتباطات و استفاده بيشتر از پتانسيل هاي دانشگاه صنعتي اصفهان هستيم.

سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در این دیدار با بیان این که مقطع کنونی زمان توسعه فناوری است، گفت: در این راستا ايجاد يك شبكه قوي براي ارتباط صنعت دريايي کشور با دانشگاه به منظور توسعه فناوري، قابل گفت و گو است.

دکتر سید مهدی ابطحی افزود: هرچند ما يك استان ساحلي نيستيم، اما قابليت هاي موجود در دانشگاه صنعتی اصفهان می تواند از زیرساخت های مهم این شبكه باشد.

وی با تأکید بر توانمندی های دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور ورود به موضوعات نو آوري و تجاري سازي فناوري ها و ايجاد شركت هاي دانش بنيان، تصریح کرد: ورد به این عرصه ها مستلزم تقاضای بازار است.

سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان در ادامه به بیان ویژگی های ممتاز این دانشگاه در حوزه های مختلف پژوهش و فناوری پرداخت و ادامه داد: ساختار توانمند پژوهشی با بازدهی خوب و تحقیق و توسعه قوی، زير ساخت هاي آزمايشگاهي فوق العاده، آشنايي با ابر پروژه ها و برخورداری از یکی از دو ابررایانه بزرگ کشور و توانمندی در تدوین نقشه راه در پروژه های بزرگ از جمله قابلیت های این دانشگاه است.

در ادامه این دیدار دکتر احمدرضا زمانی رئیس پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره بیش از دو دهه همکاری موفق این دانشگاه با سازمان بنادر و دریانوردی کشور و انجام طرح های مهم پژوهشی در حوزه دریا، به تشریح توانمندی ها، دستاوردها و اقدامات این پژوهشکده پرداخت.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.