جمعه 22 آذر 1398 - Friday, December 13, 2019
شیوه های نوین تهاتر، دستاورد جدید شهرداری/ بازگشت واسطه‌ها/ دلالی‌های رومیزیتوصیه مجری ضدانقلاب به افشارجای خالی رایزنان بازرگانی در قوت گرفتن صادرات ایراندیه مرد و زن برابر شدصدور کیفرخواست علیه دونالد ترامپپاسخ معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به یک ادعای دروغ درباره بودجه سایت KHAMENEI.IRآمریکا چگونه با تشکیل شبکه رسانه‌ای گسترده به اعتراضات عراق جهت می‌دهد؟بودجه وزارت علوم برای سال ۹۹تصویر روزنامه های ورزشیاتباع ایرانی از سفر به آمریکا بپرهیزندصفحه اول روزنامه های امروزتشویق واردات، سنگ اندازی در تولید/ حکایت این روزهای تولیدکنندگاندانشجو باید قدرت را نقد کند/ اگر مذاکره منجر به شکستن توطئه دشمن شود، ضروری استچگونگی رفتار با کودک بد دهانمدیرعامل تراکتور استعفا کردموسوی: پاسخ ایران به هرتجاوز و اقدام احمقانه، کوبنده و پشیمان‌کننده استزرینچه استعفا دادچهره‌‌های جدید انتخابات مجلس ۹۸تحقیر آل سعود به‌دست یانکی‌ها / چرا ملک سلمان در برابر دونالد ترامپ زانو زد؟آماده تبادل فراگیر زندانیان هستیم، توپ در زمین آمریکاست
تاریخ :1398/04/25 8:54 AM
رهبر معظم انقلاب حتی شعرهای نشریات را هم رصد می‌کنند +عکس‌نوشته
یکی از کانال‌های وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، ناگفته‌هایی از شخصیت فرهنگی و ادبی مقام معظم رهبری را در قالب یک عکس‌نوشته‌ منتشر کرد....
یکی از کانال‌های وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، ناگفته‌هایی از شخصیت فرهنگی و ادبی مقام معظم رهبری را در قالب یک عکس‌نوشته‌ منتشر کرد.

رهبر انقلاب حتی شعرهای نشریات را هم رصد می‌کنند +عکس‌نوشته به گزارش بصیرانلاین، یکی از کانال‌های وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، عکس‌نوشته‌ای را از روایت حسین قرائی منتقد ادبی و فعال فرهنگی درباره دیدار  با مقام معظم رهبری منتشر کرد.

در متن این عکس‌نوشته آمده است:

"عهدیست که بسته ایم برمی خیزیم
با اینکه شکسته ایم برمی خیزیم
هروقت که نام عشق را می خوانند
هرجا که نشسته ایم برمی خیزیم"

آن سال فردوسی در فهرست شعرخوانی در محضر رهبری نبود و گویا آقا این رباعی فردوسی را قبلا خوانده و حفظ بودند. آن موقع فردوسی حدودا ۱۹ ساله بود. در آن جلسه بعد از شعرخوانی‌ها، آقا اشاره کردند: «آقای فردوسی هم رباعیاتی دارند که بهتر است بخوانند». من بعدا از فردوسی سوال کردم: «چطور شد رهبری این رباعی را حفظ بودند؟» او گفت: «قبلا نشریه سوره به سردبیری آقای وحید جلیلی درمی‌آمد. این نشریه به‌دست آقا رسیده بود و رباعیات من را آقا در این نشریه خوانده بود». برای من خیلی جالب بود که رهبر مملکت حتی شعر‌های نشریات را هم رصد می‌کنند».

رهبر انقلاب حتی شعرهای نشریات را هم رصد می‌کنند +عکس‌نوشته

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.