يکشنبه 28 مهر 1398 - Sunday, October 20, 2019
تاریخ :1398/04/17 10:37 AM
کاروان‌های زیر سایه خورشید وارد مازندران شدند
چهار کاروان زیرسایه خورشید به منظور حضور در برنامه‌های مردمی عصر امروز دوشنبه از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد استان مازندران شدند.

به گزارش بصیرآنلاین , طبق برنامه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران جشن‌های زیر سایه خورشید با حضور چهار کاروان خادمان رضوی در ۱۸ شهرستان، ۲۵ شهر و ۵۰ روستا از فردا سه شنبه به مدت ۶ روز برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، کاروان‌های زیر سایه خورشید با در دست داشتن پرچم متبرک در ۲۵۰ برنامه مشخص شده شرکت کرده و بسته‌های متبرک فرهنگی و تبلیغی را در میان مخاطبان جشن‌های زیر سایه خورشید در مازندران توزیع می‌کنند.

مهم‌ترین هدف از برگزاری این جشن‌ها ترویج معارف رضوی، معطر و مزین کردن فضای عمومی جامعه با نام و یاد امام هشتم شیعیان، امام رضا (ع) و نیز فرهنگ، سنت و سیره آن امام رئوف است.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس شهرستان ساری ضمن تأیید ورود چهار کاروان زیر سایه خورشید به مازندران گفت که شروع این برنامه از فردا با حضور در مزار شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در ساری آغاز می‌شود.

سید عباس حسینی نژاد افزود: کاروان زیر سایه خورشید به چهار گروه تقسیم شده و طی ۶ روز طبق برنامه از همه شهرستان‌های استان مازندران عبور می‌کنند.

وی اضافه کرد: دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی گلزار و مزار شهدا، برگزاری نمایشگاه رواق رضوان در ساری، حضور در مراکز درمانی از جمله بیمارستان شهید زارع ساری، حضور در بین خانواده‌های دارای سه معلول از برنامه‌های کاروان‌های زیر سایه خورشید در مرکز استان مازندران است.

وی دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران و شرکت در جشن کارگران شرکت صنایع چوب و کاغذ را از دیگر برنامه‌های کاروان زیر سایه خورشید در مرکز استان اعلام کرد.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.