سه شنبه 23 مهر 1398 - Tuesday, October 15, 2019
تاریخ :1398/04/16 8:41 AM
دوره های آموزشی تئاتر ترم تابستانه در ایزد شهر
مدیر موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان ایزد شهر از برگزاری دوره های آموزشی تئاتر ترم تابستان 98 در ایزد شهر خبر داد.

شقایق توکلی مدیر موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان ایزد شهر از برگزاری دوره های آموزشی تئاتر ترم تابستان 98 در ایزد شهر خبر داد وگفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و ایام اوقات فراغت دانش آموزان، موسسه فرهنگی هنری پژواک هنرآرمان ایزد شهر در چهارمین سال فعالیت خود در ترم تابستانه 98 اقدام به برگزاری دوره های متنوع هنری در زمینه های مختلف هنر های نمایشی کرده است.

وی افزود: این موسسه از بدو تاسیس تا کنون  بیش از  10 دوره  مختلف آموزشی تئاتر را در رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال  برگزار کرده است.

توکلی ادامه داد:  در سال 97 پس از اتمام  دوره آموزشی  توسط هنرجویان این دوره ها یک نمایش فیزیکال به نام نمایش«اقیانوس هایی به عمق یک بند انگشت» به  نویسندگی و کارگردانی مهدی نصراله زاده و یک نمایش موزیکال کودک و نوجوان به نام نمایش «زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی خمیدرضا گل محمدی تواندشتی در پلاتوی خصوصی موسسه در ایزدشهر به مدت یک هفته به  روی صحنه رفتند.

  وی با ارایه این مطلب که در سال 97کارگاه های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف هنرهای نمایشی برگزار کرده ایم افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی تئاتر در سال گذشته از سوی موسسه، با همکاری معاونت فرهنگی و کانون تئاتر جهاد دانشگاهی واحد مازندران و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نور در رشته های  بازیگری، کارگردانی و نمایش نامه نویسی در شهر های ایزدشهر، نور و کجور نوشهر با حضور اساتید برجسته استان و کشور برگزار شد که بیش از هشتاد نفر از علاقمندان به هنر های نمایشی  در این کارگاه های آموزشی بهره مند و در پایان  این دوره ها گواهینامه معتبر حضور در کارگاه آموزشی  دریافت کردند.

مدیر موسسه فرهنگی و هنری پژواک هنر آرمان ایزد شهر خاطرنشان کرد: در آغاز ترم تابستانه سال جاری  سه کلاس اصول مبانی مقدماتی ، پیشرفته  بازیگری ویژه نوجوان و بزرگسال و نمایش خلاق ویژه کودکان برگزار شده است که در این دوره های آموزشی آقایان حمیدرضا گل محمدی تواندشتی، مهدی نصراله زاده و خانم سما کابلی به عنوان مدرس دوره به آموزش هنرجویان می پردازند.

توکلی ادامه داد: در این دوره های آموزشی هنرجویان ضمن آموزش تئوری بازیگری نیز یک نمایش را به عنوان پایان دوره کلاسی به روی صحنه خواهند برد ودر پایان دوره گواهینامه گذراندن دوره آموزش تئاتر به هنرجویان ارایه خواهد شد.

وی در پایان با ارایه این مطلب  که در دوره های آموزشی ترم تابستانه در این موسسه 23 هنرجوی تئاتر مشغول به فراگیری آموزه های تئاتری  هستند افزود:  در طول برگزاری این ترم  اردو های آموزشی تفریحی  یک الی دوروزه  نیز برای هنرجویان در سه مقطع  در نظر گرفته شده است که اجرایی خواهد شد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.