سه شنبه 23 مهر 1398 - Tuesday, October 15, 2019
تاریخ :1398/04/09 7:33 AM
حقایقی از آزار زنان آمریکایی
یک نظرسنجی از میان ۳۲۱۳ کارمند تحصیل کرده در آمریکا نتایجی تاسف‌بار و تکان‌دهنده به دنبال داشت.

آزار و اذیت جنسی زنان آمریکایی در محیط کار؛ سالانه ۵ میلیون زن در محیط کار مورد آزار جنسی قرار می‌گیرندبه گزارش بصیرآنلاین،  از هر سه زن کارمند که در محیط‌های اداری مشغول به کار هستند یک زن آزار جنسی را تجربه کرده‎اند. نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد ۷۲ درصد از زنان آمریکایی در محیط کار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

بنابر گزارش‎ها، از هر ۵ زن کارمندی که در محیط رسانه مشغول به کار بوده است ۲ نفر از سوی همکاران خود مورد اذیت و آزار قرار گرفته بودند.


بیشتر بخوانید:از تجاوز جنسی به کودکان تا کلکسیون فیلم‌های مستهجن/ جزئیاتی تکان‌دهنده از رابط منحرف ترامپ و بن‌سلمان + تصاویر


در سال ۲۰۱۷ پس از آنکه تهیه کننده معروف آمریکایی " هارون واینستین " حداقل ده‎ها زن را موضوع آزار جنسی قرار داده بود، این موضوع به یک مسئله ملی در آمریکا تبدیل شد. انتشار این خبر باعث شد تا جنبش #Me Too به راه بیفتد و شمار بسیاری از زنانی که در محیط‌های مختلف مشغول به کار بودند در مورد این موضوع اظهارنظر کنند.


بیشتر بخوانید:معاون اسبق شرکت مشهور تولید‌کننده فیلم‌‌های پویانمایی به آزار جنسی کودکان متهم شد + جزئیات


به گزارش بیزینس اینسایدر، داده‌های ملی آمریکا نشان می‌دهد سالانه در حدود ۵ میلیون زن در محیط کار خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند، این در حالی است که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ دولت آمریکا و فدرال تنها ۹۲۰۰ مورد را گزارش کردند. این گزارش در بخش دیگری می‎گوید که بیش از نیمی از شرکت‌های آمریکایی بعد از به راه افتادن جنبش #Me Too سیاست‌های مربوط به آزار و و اذیت جنسی را مورد بررسی مجدد قرار داده‎اند.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.