يکشنبه 28 مهر 1398 - Sunday, October 20, 2019
تاریخ :1398/04/03 9:10 AM
شیوه‌های موثر تبلیغ دین در اندیشه آیت‌الله العظمی جوادی آملی
مسئول دفتر آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران گفت: تلاش داریم با استفاده از روش‌های هنری مختلف از جمله عکس نگاشت (اینفوگرافی) اندیشه‌های دینی را در سطح شهر تهران ترویج کنیم، در همین راستا می‌توان طرح‌های جالبی را در سطح ایستگاه‌های مترو اجرا کنیم.

 حجت الاسلام والمسلمین «امیر میثم سعیدی» در گفت و گویی با اشاره به برگزاری نشست خبر تبلیغ دینی به شیوه موثر با حضور اصحاب رسانه در دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی، یادآور شد: در این نشست، الگو ارتباطی روحانیت با نسل جوان در ساحت مکتب تبلیغی، فرهنگی و علمی حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی از مراجع معظم تقلید تشری شد.

 مسئول دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در تهران افزود: آیت الله العظمی جوادی آملی باور بنیادی به استفاده از ابزار و شیوه های موثر در تبلیغ دینی دارند و دفاتر نمایندگی ایشان، نگاه علمی و نوآورانه ایشان در این حوزه را در سطحی وسیع گسترش می دهند.

وی اضافه کرد: دفتر تهران آیت الله العظمی جوادی (واقع در میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام) برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و استفاده از ظرفیت مناسبت های دینی و انقلابی تدوین کرده است.

سعیدی گفت: این دفتر تلاش دارد فعالیت های خود را با همکاری مساجد و مدارس علمیه و تعامل سازنده با دستگاه های تبلیغی و فرهنگی کشورمان انجام دهد و برای اجرایی شدن این اقدام تاکنون گام های خوبی برداشته ایم.

 مسئول دفتر تهران آیت الله العظمی جوادی آملی اظهار کرد: تلاش داریم با استفاده از روش های هنری و عکس نگاشت (اینفوگرافی) اندیشه های دینی را در سطح شهر ترویج کنیم، در همین راستا می توان طرح های جالبی را در سطح ایستگاه های مترو اجرا کنیم.

 این کارشناس حوزه فرهنگ و اندیشه اسلامی اضافه کرد: دفاتر مراجع تقلید باید از انجام کارهای تکرای و عادی در حوزه فرهنگ سازی دوری کند و به سما ذائقه سازی حرکت کند.

 سعیدی در ادامه با بیان اینکه مراسم سوگواری در مصائب اهل بیت(ع) و بیان مناقب و فضائل عترت(ع) پنج شنبه ها از ساعت ۸ تا ۹ و ۳۰ دقیقه در دفتر تهران آیت الله العظمی جوادی آملی برگزار می شود، گفت: تلاش داریم از همه ظرفیت های فرهنگی، علمی، هنری و نوآورانه در زمینه اشاعه معارف قرآن و اهل بیت(ع) استفاده کنیم.

وی ادامه داد: کتاب های کوثر کربلا و کوثر اربعین، تازه ترین آثار آیت الله العظمی جوادی آملی است که به ترتیب درباره معرفی شخصیت حضرت سیدالشهدا(ع) و حضرت زینب کبری(س) هستند و دفتر تهران این مرجع تقلید این کتاب را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

 
یادآور می شود، دفتر آیت‌ الله العظمی جوادی آملی در تهران، میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام واقع شده است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۲۱-۳۳۵۰۳۵۷۳ و ۰۹۱۲۴۶۷۷۰۱۵ تماس بگیرند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.