جمعه 29 شهريور 1398 - Friday, September 20, 2019
تاریخ :1398/03/07 8:25 AM
انتصاب سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان
دکترسيد مهدي ابطحي به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شد

دکتر منصور غلامي وزير علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، دکتر سيد مهدي ابطحي را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.

 دکتر غلامی در این حکم با اشاره به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند دکتر ابطحي ابراز امیدواری کرده است که با بهره مندي از تجارب اعضاي هيات علمي دانشگاه، امكانات و همچنين جامعه نيكوكاران حامي آموزش عالي، وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان بر پایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های تقديم شده به مجلس و ماموريت هاي تعيين شده براي دانشگاه به انجام رسانیده شود.

وزير علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در حکمی جداگانه ضمن قدردانی از زحمات بي شائبه دكتر سيد محمود مدرس هاشمي رئیس سابق دانشگاه صنعتی اصفهان با استعفاي ايشان موافقت نموده است.

دکتر سیدمهدی ابطحی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان، دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت و دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است.

دکتر ابطحی انتشار ده ها مقاله علمی پژوهشی، هدایت ده ها پایان نامه و رساله تحصیلات تکمیلی، تألیف ۳ جلد کتاب و ثبت ۵ اختراع را در کارنامه فعالیت علمی خود دارد.

معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان طی سال های ۸۰ تا ۸۴، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از سال ۹۲ تا ۹۷ و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از تیرماه ۹۷ تاکنون، از جمله مسئولیت های اجرایی دکتر ابطحی بوده است.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.