يکشنبه 24 شهريور 1398 - Sunday, September 15, 2019
عسگراولادی؛ انقلابی متدین و اعتبار صادرات ایرانجانبازی که زندگی بخشیددر بازار شهریه مدارس چه می‌گذرد؟صالحی: فناوری های نوین توان زیادی به نظام جمهوری اسلامی بخشیداز عرضه حجاب برتر تا نوشت افزار میهنیگریه های بیدارگرانه امام سجاد (ع)قدردانی ائمه جمعه مازندران از پوشش مناسب عزاداری‌هاامروز انصارلله یمن به امام حسین (ع) اقتدا می‌کند!تقدیر نماینده ولی فقیه مازندران از مدیرکل صدا و سیمای مازندرانتسویه استقلال با طلبکارانسریال مبتذل «جاسوس»؛ تنها کورسوی امید رژیم صهیونیستیبرتری والیبال ایران برابر قطرواکنش حامیان ائتلاف سعودی به حمله به تاسیسات نفتی آرامکو/ترامپ: آماده دفاع از امنیت عربستان هستیماعلام نتایج نهایی کنکور 98زهکلوت از شنیده‌ها تا واقعیت/ وصله محرومیت برتن مردمی مهربان و ساده!بررسی قدرت موشکی ایران در شبکه‌ عربیبیانات رهبری معظم خطاب به جوانانی که در کنکور قبول نشدند!برخورد معلم با دانش آموزان آرایش کردهنویسندگان جوان، طعمه‌هایی مناسبی برای ناشران سودجوتصویر روزنامه‌های ورزشی
تاریخ :1398/03/01 8:45 AM
خاطرات عروس ایرانی بن‌لادن‌ها
دختری ایرانی که عروس خانواده بن‌لادن‌ها شده بود از خاطرات عجیب خود در این خاندان مرموز سخن گفت.

خاطرات عروس ایرانی بن‌لادن‌ها/ از خواهر شوهر سنگدل تا داماد نگون‌بختی که خانواده اسامه در صحرایی دور افتاده دفن کردند!به گزارش بصیرآنلاین، کارمن دختری دورگه از پدر سوئیسی و مادر ایرانی بسیار اتفاقی عروس خانواده بن لادن ها شد. وی در کتابی پرفراز و نشیب تحت عنوان "Inside The Kingdom: My Life In Saudi Arabia"/ (در قلمرو پادشاهان: زندگی من در عربستان سعودی) از خاطرات خود طی زندگی کنار خانواده یک تروریست مشهور نوشت.

عروس ایرانی خاندان مرموز بن لادن همسر برادر اسامه بود. این زن در قسمتی از کتاب خود نوشته است:

فوزیه خواهرشوهرم را بهتر از تمام خانواده می‌شناختم، او به نقش پر ابهتش در خاندان مشرف بود و خود را زیباترین زن در میان بن لادن‌ها تصور می‌کرد. همیشه در تلاش برای برقراری یک رابطه نزدیک با او بودم اما هیچگاه چنین چیزی اتفاق نیفتاد. او همیشه به روابط من و همسرم حسودی می‌کرد و از تمام مکرهایش برای فریب برادرانش مطلع بودم. به نظر من اعضای یک خانواده باید روابط بی‌شیله پیله‌ای با هم داشته باشند. مثلا من خواسته‌هایم را مقابل همسرم یسلام به سادگی مطرح می‌کردم اما متاسفانه فوزیه این طور نبود. او مانند اغلب زنان سعودی با استفاده از نقشه‌های حیله‌گرانه برای برآورده کردن نیازهایش اقدام می‌کرد. در عربستان زنان هنگامی که هوای مسافرت به سرشان می‌زد، تظاهر به بیماری می‌کردند و با بهانه نبودن پزشک حاذق در کشور راهی سفر می‌شدند. همچنین برای به دست آوردن پول تو جیبی بیشتر، مثلا یک قبض پرداخت شده را بهانه می‌کردند. به یاد دارم روزی قصد فرستادن هدیه‌ای برای دوستم را داشتم و همسرم دویست هزار ریال سعودی معادل پنجاه هزار دلار آمریکا به من داد. قرار بر این شد برای رفیقم طلا بخرم و پس از خرید، شصت هزار ریال اضافه آمد. من باقیمانده پول را به یسلام پس دادم  و این صحنه‌ای بود که موجب حیرت خواهرشوهرم شد.


بیشتر بخوانید:ناگفته‌های زنی ایرانی که عروس بن‌لادن‌ها شد/ از همجنس‌بازی شاهزادگان سعودی تا بلایی که اسامه بر سر نوزاد شیرخوار آورد + تصاویر


فوزیه با دیدن این کار به من گفت: شوهرت این مبلغ را به تو داده بود و نباید باقی آن را باز می‌گرداندی. من و او از دو دنیای متفاوت بودیم، شاید محیطی که فوزیه در آن رشد یافته بود او را اینگونه بار آورده بود. به عبارتی نظام مردسالارانه عربستان زنان را ناگزیر به استفاده از حیله و مکر می‌کرد. فوزیه به خوبی راه‌های مرعوب ساختن دیگران و رسیدن به خواسته‌هایش را می‌دانست. او هم مانند دیگر زنان سرزمینش دنیای تهی خود را با چشم و همچشمی و خریدهای غیر ضروری پر می‌کرد. یک‌بار همسرم برایم گردنبندی خرید و فوزیه هم فورا از شهر لنگه آن را برای خود تهیه کرد.

قرار بود خواهرشوهرم با پسری بیست و هفت ساله به نام مجید ازدواج کند. من و یسلام از این پسرخوش اخلاق که دقیقا از لحاظ شخصیتی نقطه مقابل فوزیه بود، خوشمان می‌آمد. شاید این جوان مهربان تنها فرد مناسب برای متعادل کردن اخلاق فوزیه بود. یک‌بار مجید واقعا از رفتار او با خدمتکار پیر خانه خجالت‌زده شد. فوزیه هیچوقت از خدمتکاران تشکر نمی‌کرد و سر آنها فریاد می‌کشید.

مجید شاید می‌توانست با بزرگ‌منشی خود او را تغییر دهد اما مصیبتی غیرمنتظره امانش نداد. او عاشق خودروهای مسابقه‌ای بود و برای خودش یک فرومولا وان سبز رنگ خرید. وقتی ماشین را برایش در خانه آوردند با هیجانی غیر قابل توصیف سریعا پشت آن نشست. شتاب خودرو  بسیار بالا بود و در نخستین حرکت به سوی درب خروجی گاراژ چنان از جا کنده شد که سر مجید با شدت به میله پشت صندلی برخورد کرد. جوان بیچاره در لحظه از هوش رفت. مجید چند ساعت بعد در بیمارستان به هوش آمد و سرش به خاطر شکستن بخیه خورد. چند جراح مغز از لندن برای بررسی و درمان او آمدند اما دیگر دیر شده بود. در کمال ناباوری مغز مجید از کار افتاده بود.

طی یک ماه بدنش سرد شد و همه چیز تمام! جنازه‌اش را در پارچه‌ای ساده پیچیدند و هنگام طلوع آفتاب او را به گوری گمنام در دل صحرا به خاک سپردند. وهابی‌ها مرده‌هایشان را اینگونه و بدون حضور حتی یک زن خاک می‌کردند.

طبق رسم سعودی‌ها باید سه روز در خانه مادر مجید می‌ماندیم. فوزیه در مراسم عزاداری آرایش غلیظی کرده و بالای مجلس نشسته بود. مادر مجید از او پرسید چیزی نیاز ندارد و فوزیه که تازه زایمان کرده بود گفت یک شکم‌بند می‌خواهم. باورم نمی‌شد که در چنین شرایطی فقط به فکر ظاهرش بود. عجیب‌تر آنکه وقتی او را دلداری می‌دادم با خونسردی گفت: این خواست خدا بوده، شاید اگر مجید زنده می‌ماند، مرا طلاق می‌داد. شایدم هم فرزندم را با خود می‌برد.

خاطرات عروس ایرانی بن‌لادن‌ها/ از خواهر شوهر سنگدل تا داماد نگون‌بختی که خانواده اسامه در صحرایی دور افتاده دفن کردند!

یکی از خواهران مجید خیلی بی‌تابی می کرد و من با نگرانی درباره‌اش با فوزیه صحبت کردم. خواهرشوهرم در این لحظه به من گفت: در پنج سال گذشته او را به اندازه انگشتانم هم ندیده‌ام ، چطور اینگونه از خود ادا در می‌آورد. 

روزی یکی از برادران همسرم یسلام در ایران فوت کرد. فوزیه مدام دور مادرش می‌چرخید و با ناله می‌گفت: آه مادر بیچاره و غم دیده‌ام. من هم با دیدن این صحنه طاقت نیاوردم و گفتم: چند سالی است که مادرت آن برادر کذایی را ندیده است. در آن لحظه فوزیه نگاهی به من کرد که یخ‌های قطب هم از خشمش آب می‌شد و این بود آغاز نفرت‌ورزی او نسبت به من.

به یاد می‌آورم هنگام خروج ما از خانه "ام مجید"، فوزیه عروسش تکه کاغذی به دست آن زن مهربان رساند. یکباره اخم‌های مادر مجید در هم رفت و بعد فهمیدم که در آن کاغذ نوشته شده بود: دو هزار ریال حق‌الزحمه آشپز خانگی من است که در سه روز عزاداری پسرت برای مهمانان تو کار کرده است. دستمزد آشپز مرا برایم بفرست!

واقعا هنگام اطلاع از محتوای کاغذ دلم می خواست زمین دهان باز کند و مرا ببلعد.

ادامه دارد...

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.