يکشنبه 27 مرداد 1398 - Sunday, August 18, 2019
تاریخ :1398/02/21 9:05 AM
دشمنان نظام تعمدا” به انکار همه موفقیتهای بزرگ می‌پردازند/ مشکلات امروز جامعه صرفا” مربوط به تحریم نیست
سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه ساری گفت: روح کلی بیانیه گام دوم انقلاب، تزریق امید در برابر القاء ناامیدی به جامعه است و اگر ....
عضو هیات علمی دانشگاه گفت: روح کلی بیانیه گام دوم انقلاب، تزریق امید در برابر القاء ناامیدی به جامعه است و اگر دقیق تر شویم می‌توان این بیانیه را دیدن قسمت پر لیوان تلقی کرد که دشمنان نظام تعمدا” به انکار همه موفقیتهای بزرگ می‌پردازند.

به گزارش بصیرآنلاین، دکتر صادق رنجبر، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ساری گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، دو وجه بارز دارد که یکی دفاع قاطع و مستند از ماهیت و عملکرد چهل ساله انقلاب و دیگری نقشه راه برای طی کردن چهل سال دوم پیش رو توسط جوانان مؤمن، آگاه، کاردان، فرهیخته، جهادگر، مصمم و پاکدل و پاک اندیش است.

وی افزود: آنچه که بسیار مهم و قابل تأمل است اینکه بیانیه مذکور در شرایطی تهیه و ارائه شد که غول رسانه ای غرب به کمک فضای مجازی و آتش تهیه پادوهای داخلی و حتی پشیمان شده‌ها می‌خواستند افکار عمومی را به جایی برسانند که بگویند گام دوم گام تسلیم در برابر قلدری‌های استکبار و گام عقب‌نشینی گسترده از مواضع انقلابی و نفوذ منطقه ای جمهوری اسلامی است.

دکتر رنجبر ادامه داد: مقام معظم رهبری با صراحت فرمودند که ما بوسه بر پنجه گرگ نخواهیم زد و مصمم تر از گذشته حافظ دستاوردها و خون آوردهای نظام باقی خواهیم بود و نه تنها از گذشته پشیمان نیستیم و از آن برنمی گردیم، بلکه بشدت پیگیر نظریه نظام انقلابی و ورود به مرحله دوم خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی بوده و زندگی نوین نظام جمهوری اسلامی را با محور استکبارستیزی و بهبود عدالت مدار اوضاع زندگی مردم رقم خواهیم زد.

وی تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب تعیین رئوس وظایف جوانان فرهیخته‌ای است که در آینده‌ای نه چندان دور باید مسئولیت‌های جامعه و حاکمیت را بعهده گرفته و انقلاب اسلامی را به سمت ولایت عظمی امام عصر(عج) رهنمون باشند.

دکتر رنجبر خاطرنشان کرد: آنچه که مهم است اینکه اقتدار آینده به توانایی‌های ناشی از علم و فناوری و دانایی است و در اصل رکن رکین استقلال و نیز منشأء نفوذ در سایر کشورها و ملل است، دقیقا همان عاملی که بستر استیلای ۲۰۰ ساله غرب را بر جهان فراهم و تقویت کرد.

وی گفت: ایران در همین سالهای گذشته ۱۱ برابر سایر کشورها رشد علمی داشته و دارای رتبه ۱۶ علمی در بین ۲۰۰ کشور است و جالب اینجاست که ما با یک درصد جمعیت دارای ۷ درصد منابع معدنی جهان و از طرفی در بکر نگه داشتن ظرفیتهای طبیعی خود دارای رتبه یکم جهان هستیم و کافی است که نیروهای تازه نفس جوان، زمام اداره امور مهم کشور را به دست گیرند.

دکتر رنجبر تاکید کرد: مشکلات امروز جامعه صرفا” مربوط به تحریم نیست، بلکه سهم عمده آن ناشی مدیریت ضعیف و ناکارآمد کسانی است که خارج از قاعده شایسته سالاری بر مصادر امور هستند و در اصل آنها معطل‌کننده فرصتها و از عوامل اصلی نارضایتی مردم می‌باشند.

وی اظهار داشت: روح کلی بیانیه گام دوم انقلاب، تزریق امید در برابر القاء ناامیدی به جامعه است و اگر دقیق تر شویم می‌توان این بیانیه را دیدن قسمت پر لیوان تلقی کرد که دشمنان نظام تعمدا” به انکار همه موفقیتهای بزرگ می‌پردازند.

عضو هیات علمی دانشگاه گفت: یادآوری‌های رهبر معظم انقلاب از عملکردهای ناب مثل سهم برخورداری اقشار پایین دست از خدمات نظام در عرصه راهسازی‌ها، خانه‌سازی‌ها، پل‌ها، سدها، نیروگاه‌ها، پالایشگا‌ها، بندرها، بوستان‌ها، برق‌رسانی‌ها، آب‌رسانی‌ها، گازرسانی‌ها، تلفن و سایر خدمات در عرصه‌های کشاورزی و باغی و غیره ثابت می کند که انقلاب اسلامی همه فشارها و جنگها و تحریمها و ترورها، کارنامه مردم‌داری و محروم‌نوازی درخشانی از خود بجا گذاشته و حتی انقلابهای بزرگ تاریخ معاصر مانند فرانسه، شوروی سابق و هند در مدت مشابه نتوانستند چنین عملکردی داشته باشند.

وی در پایان تاکید کرد: نکته مهم اینکه این انقلاب چه در عرصه دفاعی و چه رفاهی همواره شاهد مشارکت گسترده مردم بوده و‌ پیوند ناگسستنی مردم با نظام بزرگترین برگ برنده نظام در مصاف نابرابر نظامی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بوده و همواره ناکامی دشمنان را رقم زده است.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.