شنبه 26 مرداد 1398 - Saturday, August 17, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1398/02/17 9:23 AM
تذکر رهبری معظم درباره تشویق قاریان خارجی
رهبر معظم انقلاب امروز در جلسه‌ درس خارج فقه، توصیه‌هایی را برای بهره گیری هرچه بهتر از ماه مبارک رمضان و توجه ویژه به عبادت در سحرهای این ماه، بیان کردند.

تذکر رهبر انقلاب درباره تشویق قاریان خارجیبه گزارش بصیرآنلاین، در آستانه‌ ماه مبارک رمضان، حسینیه‌ امام خمینی رحمه‌اللّه معطر به عطر دل‌انگیز کلام وحی شد و قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی محفل انس با قرآن کریم برپا کردند.

حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای در این جلسه درباره تشویق قاریان خارجی با ذکر «اللّه اللّه» تذکری دادند که در ادامه می‌خوانید.

«در مورد جلسات قرآنی هم که تشویق میکنید و «الله الله» میکنید؛ بعضی‌ها هم از روی این نوار‌های عرب‌ها هیاهو‌هایی انجام میدهند؛ بعضی سعی میکنند همان‌ها را تقلید کنند. تشویق خوب است، منتها گاهی میبینم وقتی بعضی خواننده‌های خارجی اینجا میخوانند، حضّاری که در جلسه نشسته‌اند انگار موظفند بعد از هر آیه‌ای با صدای بلند تشویق کنند.

این باعث میشود او بفهمد که شما تلاوت را درست نمیفهمید! چون او بد میخواند و شما ملتفت نیستید. البته بچه‌های خودمان را هرچه تشویق کنید، اشکال ندارد، با این‌ها مخالف نیستم، اما وقتی آن قاری بیرونی می‌آید، بدانیم این‌جور نباشد که موظف باشید که با هر آهنگی که او بخواند «الله الله» کنیم.»


بیشتر بخوانید: پاسخ جالب رهبر انقلاب به طلبه‌ای که از ایشان افطاری می‌خواست +فیلم


تذکر رهبر انقلاب درباره تشویق قاریان خارجی

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.