شنبه 26 مرداد 1398 - Saturday, August 17, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1398/02/15 7:58 AM
«محمد» در میان محبوبترین نام‌ها در آلمان
براساس بررسی موسسه‌ای در آلمان، نام محمد در سال گذشته میلادی در میان اسامی محبوب و پرکاربرد برای نوزادان پسر در این کشور جای گرفت.

«محمد» در میان محبوبترین نام‌ها در آلمان جای گرفتبه گزارش بصیرآنلاینبه نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمد به عنوان یکی از محبوبترین نام‌های پسرانه در بسیاری از شهر‌های آلمان در سال گذشته میلادی بوده و در رتبه بندی ملی این کشور بیست و چهارمین نام محبوب عنوان گرفت.

براساس مطالعه صورت گرفته توسط «جامعه زبانی آلمان» نام محمد در میان محبوبترین نام‌های نوزادان پسر متولد شده در برلین در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت. موسسه جامعه زبانی آلمان گزارش داد محمد به همراه مشتقات این نام در میان ۱۰ نام محبوبی قرار گرفت که در پایتخت این کشور برای نوزادان انتخاب می‌شود.

هرچند این موسسه مشخص نکرد نام محمد در رتبه بندی شهر برلین در رتبه چندم قرار دارد، اما تاکید شد این نام و اَشکال دیگر آن در شهر هامبورگ و ایالت غربی سارلند جزو ۱۰ نام محبوب قرار گرفته و در کل آلمان نیز در میان ۲۴ نام محبوب قرار دارد.

براساس اعلام این موسسه آلمانی، پل، الکساندر و ماکسیمیلیان به ترتیب سه نام پرکاربرد برای نوزادان پسر در آلمان هستند. نام هِنری در این دسته بندی در رتبه نهم قرار گرفت. نام‌های ماری، سوفی و ماریا نیز از جمله محبوبترین نام‌های دخترانه در آلمان هستند. جامعه زبانی آلمان اطلاعات تحقیقی خود را از ۷۰۰ دفتر ثبت در سراسر این کشور گردآوری و در مجموع حدود ۶۵ هزار نام مختلف را ثبت کرده که بنا به این بررسی ۹۰ درصد از نام‌های مورد استفاده در آلمان در سال گذشته میلادی را شامل می‌شد.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.