يکشنبه 27 مرداد 1398 - Sunday, August 18, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1398/02/02 9:22 AM
آمریکا براى تعامل با سپاه معافیت از تحریم در نظر گرفته است
رویترز در گزارشی نوشت آمریکا برای دولت‌های خارجی، شرکت‌ها و سازمان‌های مردم‌نهادی که با سپاه تعامل دارند، معافیت تحریمی در نظر گرفته است....
رویترز در گزارشی نوشت آمریکا برای دولت‌های خارجی، شرکت‌ها و سازمان‌های مردم‌نهادی که با سپاه تعامل دارند، معافیت تحریمی در نظر گرفته است.

رویترز: آمریکا براى تعامل با سپاه معافیت از تحریم در نظر گرفته استبه گزارش بصیرآنلاین، خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی به نقل از سه مقام کنونی و سه مقام سابق آمریکایی نوشت واشنگتن برای دولت‌های خارجی، نهادها و سازمان‌های مردم نهادی که با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعامل دارند، معافیت تحریمی در نظر گرفته است تا آن‌ها هدف تحریم‌های واشنگتن قرار نگیرند.

بر اساس گزارش رویترز، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، این معافیت‌ها را صادر کرده و سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز در گفتگو با این خبرگزاری به تشریح این معافیت‌ها پرداخته است. 

به موجب این معافیت‌ها، مقاماتى که برای مثال از کشورى مانند عراق ممکن است داراى تعاملاتى با سپاه باشند، از دریافت روادید آمریکا محروم نمى‌شوند.

 این معافیت‌ها همچنين به تجار و شركت‌هايى كه در ايران فعاليت دارند این امکان را می‌دهند که بدون نگرانى از اينكه به صورت خودكار به‌دلیل تعامل [غيرمستقيم] با سپاه مورد تحريم قرار بگيرند به فعاليت تجارى خود در اين كشور ادامه دهند.

نهادهای بشردوستانه‌ای که در شمال سوریه، عراق و یمن فعالیت دارند نیز می‌توانند بدون ترس از تحریم‌های آمریکا، به تعاملات با سپاه ادامه دهند.

هجدهم فروردین ماه ۱۳۹۸، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در اقدام خصمانه دیگری علیه کشورمان، بیانیه‌ای منتشر کرد و به موجب آن، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در زمره سازمان‌های تروریستی خارجی قرار داد. اقدامی که به عقیده بسیاری از کارشناسان سیاسی، برای خوشامد رژیم صهیونیستی و کمک به پیروزی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم، در انتخابات اخیرِ سرزمین‌های اشغالی صورت گرفت.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.