پنجشنبه 6 تير 1398 - Thursday, June 27, 2019
تاریخ :1398/01/26 9:48 AM
ضرورت کمک و امدادرسانی به سیل زدگان
فعال سیاسی بر ضرورت کمک و امدادرسانی همه‌جانبه مردم و مسئولان به سیل زدگان تاکید کرد.

عماد افروغ، فعال سیاسی، با اشاره به وظایف دولت برای کمک رسانی به مردم سیل زده کشورمان گفت: هر دولت، نهاد و سازمانی اعم از نظامی و غیر نظامی، نباید فراموش کند خادم و خدمتگزار ملت هستند چرا که توجه به این نکته بسیار اساسی و راه گشا است.

این تحلیلگر سیاسی افزود: دولت و نهاد‌های حاکمیت اگر فراموش کنند که خدمتگزار مردم هستند و خود را مخدوم بپندارند یک فروپاشی، بحران و فاجعه اتفاق می‌افتد، بنابراین در زمینه وقوع سیل همه باید خود را خادم ملت بدانند و بی مزد و منت کار کنند.

افروغ با بیان اینکه ما باید منظومه‌ای بیاندیشیم و عمل کنیم، خاطرنشان کرد: کشوری موفق است که در تمام عرصه‌های حکومت به ویژه هنگام مواجهه با سیل و سیل زده‌ها هماهنگ عمل کند یعنی در اتلاف انرژی، نیروی انسانی، ابزار آلات و تکنولوژی‌هایی که برای ترمیم خسارات ناشی ازاین حادثه مشارکت، تقسیم کار و یک ستاد فرماندهی باشد.

نماینده پیشین مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمک‌های مردمی در حادثه سیل اخیر، تصریح کرد: ما قدرت اجتماعی عظیمی به نام مردم داریم که حتما باید روی کمک‌های مردمی حساب شود چرا که هیچ دولتی به تنهایی نمی‌تواند این خسارت‌ها و آسیب‌ها را جبران کند.

وی در پایان تاکید کرد:کمک‌های مردمی هم باید ساماندهی شود و این امر هم با توجه و با اتکا به نیرو‌هایی مردمی انجام شود چرا که در استفاده از کمک‌های مردمی نباید صرفا آن را به سازمان‌های دولتی بسپاریم و نهاد‌های مدنی و مردمی در این سازماندهی و هماهنگ عمل کردن نقشی نداشته باشند.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.