سه شنبه 1 مرداد 1398 - Tuesday, July 23, 2019
تاریخ :1397/12/28 7:57 AM
تمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده است
رحمانی فضلی در آخرین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی تبلیغات اقتصادی در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد تمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده است....
رحمانی فضلی در آخرین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی تبلیغات اقتصادی در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد تمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده است.

عبدالرضا رحمانی فضلی   تمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده استبه گزارش بصیرآنلاین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور درباره آخرین نشست ستاد اطلاع رسانی تبلیغات اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷، گفت: در آخرین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی تبلیغات اقتصادی در سال ۱۳۹۷ مروری بر عملکرد ستاد در این سال صورت گرفت و ضعف‌ها و قوت‌ها بررسی و اقدامات سال ۹۸ ترسیم شد.

وزیر کشور در ادامه افزود: دوستان در این نشست نظرات مختلفی را ارائه کردند. موضوع کالا‌های مورد نیاز در ایام عید بررسی شد و دستگاه‌ها گزارشات خوبی در این زمینه داشتند و کالا‌های مورد نیاز اکنون در بازار تامین است.

وی اظهار کرد: برای سال جدید مقرر شد برای اینکه بتوانیم نظام اطلاع رسانی دقیق و درستی داشته باشیم، کارگروه اقتصادی تشکیل شود که این کارگروه برای پروژه‌ها و تمامی طرح‌ها که وزارت کشور در حوزه اقتصادی انجام می‌دهد، از طراحی، عملیاتی شدن طرح‌ها و بهره‌برداری آنها، اطلاع رسانی دقیق صورت گیرد.

رحمانی فضلی گفت: ان شاءاللّه رسانه‌ها با اطلاع رسانی دقیق درباره اقدامات این کارگروه نقش موثری خواهند داشت. در این ۳ ماه که ستاد فعالیت خود را با توجه به سیاست‌ها انجام داده، بازار را در آرامش و ثبات قرار داده است. صداوسیما عملکرد خوبی در پوشش اخبار ستاد داشت و بقیه رسانه‌ها هم به خوبی اخبار ستاداطلاع رسانی اقتصادی کشور را نشر دادند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تجریه ۶ ماهه ما در ستاد نشان داد که اگر در حوزه اطلاع رسانی در کنار مسئولان اقتصادی، هماهنگی مناسبی داشته باشیم و اطلاع رسانی به خوبی انجام گیرد، می‌توانیم تبلیغات خوبی داشته باشیم، ضمن اینکه شاهد آگاه سازی، افزایش مشارکت مردم و ایجاد ثبات در بازار خواهیم بود.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.