چهارشنبه 1 خرداد 1398 - Wednesday, May 22, 2019
تاریخ :1397/12/22 7:22 AM
توزیع شیرالات کم مصرف در مازندران
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد آبفاشهری مازندران گفت: به منظور ترویج فرهنگ مدیریت مصرف 400 فقره شیرآلات کاهنده مصرف آب در چهار شهر این استان توزیع شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، سعید قلی زاده با بیان اینکه در شرایط کنونی برای برون رفت از معضل کم آبی، مردم باید در میزان مصرف روزانه آب خود تغییراتی صورت دهند، افزود: مدیریت مصرف به معنی مصرف نکردن نیست بلکه درست مصرف کردن است.

وی، با بیان اینکه صرفه جویی 20 درصدی در مصرف آب بخش عمده ای از کمبود آب را جبران می کند، اظهار داشت: کاهش زمان استحمام، بستن شیرآب در هنگام مسواک زدن، عدم آبیاری باغچه با آب شرب، استفاده از جارو به جای جریان آب برای تمیز نمودن حیاط و معابر، کاهش حجم مفيد مخزن سیفونها، استفاده از آب باران و آب خاکستری برای مصارف غیر شرب مانند آبیاری گلها و... بخشی از راهکارهای مدیریت مصرف محسوب می شود.

مدیر دفتر مدیریت مصرف آبفاشهری مازندران، استفاده از ابزارهای کاهنده مصرف آب را یکی از موثرترین روشهای صرفه جویی دانست و تصریح کرد: در همین راستا 400 فقره شیرآلات کاهنده آب در اماکن عمومی شهرهای بابل، ساری، قائمشهر و آمل توزیع و نصب شد.

مهندس قلی زاده،  با بیان اینکه این ابزارها شامل انواع شیرهای اهرمی، چشمی و پدالی و فلاش تانکهای کم مصرف می باشد، گفت: با استفاده از این شیرآلات 30 تا 40 درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود.

وی، از مشترکین خواست با کنترل و مدیریت صحیح و استفاده از ابزارهای کاهنده مصرف آب در ترویج فرهنگ صحصح استفاده از آب سهیم باشند.

 

 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.