چهارشنبه 1 خرداد 1398 - Wednesday, May 22, 2019
تاریخ :1397/12/19 9:51 AM
پس‌لرزه‌های ایستگاه پایانی دروغ
روح الله زم که پس از پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ برای اولین بار مقابل دوربین برنامه بیژن فرهودی قرار گرفته است برای اشتباهات خود دست به توجیه زده است.

آمدنیوزبه گزارش بصیرآنلاین، هفته گذشته پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ مخاطبان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را غافلگیر کرد، مستندی که به بازخوانی پشت پرده ضدانقلاب غرب‌نشین پرداخت و لایه‌های پنهانی از فعالیت این گروه را برای مخاطبان آن آشکار کرد.

پخش این برنامه واکنش‌های گسترده‌ای را در فضای مجازی از طرف کاربران فضای مجازی به دنبال داشت. پس از گذشت یک هفته روح‌اللّه زم معروف به نیما زم مدیر کانال آمد نیوز مقابل دوربین برنامه بیان با اجرای بیژن فرهودی قرار گرفت. زم در ابتدای این برنامه با اذعان به اینکه در یک هفته گذشته تیتر یک اخبار بوده است ادعا کرد که آنچه او در این برنامه بیان کرده است او را همچنان در صدر اخبار قرار خواهد داد.

آنچه واضح است این است که حواشی این مستند تلویزیون همچنان ادامه دارد. زم در این برنامه هم با ادعاهای غیرمنطقی و غیرواقعی خود و البته با اشتباهات غیرقابل چشم پوشی خود توانسته خود را این‎گونه در صدر اخبار قرار دهد.

در ویدئوی زیر که در جدل زم و فرهودی، زم ناتوانی خود در حساب و کتاب را بار دیگر بر مخاطبان ثابت می‌کند.


00:00 01:21

نکته قابل توجه در این برنامه رویارویی زم با بیژن فرهودی مجری این برنامه است. زم در مستندی که از صداوسیما پخش شد، در انتقاد به فرهودی مطالبی را بیان کرده بود که زم با بیان اینکه تنها به دلیل دلسوزی مجبور بوده است این گونه صحبت کند، تلاش کرد حرفهای مطرح شده ضد دوستانش را توجیه کند. در ادامه می‌توانید قسمتی از رویارویی این دو  را ببینید.

در قسمت دیگر این برنامه، زم با اشاره به تأمین هزینه‌  تأسیس شبکه جدید تلویزیونی، از دوستان ضد انقلابِ متکلم وحده خود از جمله نوری‌زاد، همایون و ... انتقاد و اعلام کرد که کار آنان غیرحرفه‌ای است.

00:00 00:53
کد ویدیو

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.