چهارشنبه 1 خرداد 1398 - Wednesday, May 22, 2019
تاریخ :1397/12/14 7:30 AM
برگزاری ششمین آزمون استخدامی
آشنا با اشاره به اینکه ششمین آزمون استخدامی کشور ۱۷ اسفند برگزار می‌شود، زمان آخرین مهلت دریافت کارت را اعلام کرد.

به گزارش بصیرآنلاین، سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه  چاپ کارت‌های ورود به جلسه داوطلبان شرکت در ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ آغاز شده است، اظهار کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود در اسرع وقت کارت‌های خود را از سامانه آزمون دریافت و چاپ کنند تا اگر مشکلی در کارت آن‌ها وجود داشت بتوانند ضمن مراجعه به باجه‌های رفع نقص نسبت به رفع نقص آن اقدام کنند.

آشنا با بیان این‌که آدرس باجه‌های رفع نقص در سامانه‌ آزمون جهاددانشگاهی اعلام شده است، تاکید کرد: آزمون در ۱۲۸ شهر و ۲۶۲ حوزه برگزار می‌شود؛ همچنین رفع نقص تا روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۷ در باجه‌های رفع نقص از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ انجام می‌گیرد.

وی با تاکید بر این‌که ورود به جلسه آزمون بدون در دست داشتن کارت شرکت در آزمون که مشخصات صحیح و عکس داوطلب بر روی آن وجود داشته باشد، ممنوع است، بیان کرد: داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را حداکثر تا روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷ از سامانه‌ آزمون دریافت کنند تا فرصت رفع نقص که آخرین روز فعالیت باجه‌های آن روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ است برای آنان وجود داشته باشد.
دریافت کارت ورود به آزمون استخدامی بدون  کد رهگیری

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی ادامه داد: در صورتی‌که هر یک از داوطلبان کد رهگیری خود را فراموش کرده باشد، می‌تواند ضمن مراجعه به سامانه‌ آزمون و از قسمت بازیابی کد رهگیری نسبت به بازیابی آن اقدام کرده و کارت ورود به آزمون را دریافت و چاپ کنند.

وی افزود: چنانچه هر یک از داوطلبان سوالی در رابطه با چاپ کارت شرکت در آزمون داشته باشند، می‌توانند با مرکز تماس آزمون تماس بگیرند.

گفتنی است؛ تاریخ برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۹۷ و راس ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود و اعلام نتایج از طریق مشاهده نتایج در پروفایل داوطلبان خواهد بود.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.