يکشنبه 27 مرداد 1398 - Sunday, August 18, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1397/11/14 8:49 AM
برگزاری اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران
اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران با همکاری ده ها مسجد پایتخت کشورمان، 20 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران، از سال 1391 تاکنون، همه ساله در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود و امسال نیز با همکاری ده ها مسجد جنوب شهر تهران، شنبه 20 بهمن ماه (همزمان با سالروز شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری) از ساعت 10 تا 11 و 45 دقیقه صبح برگزار می‌شود.

شرکت عموم مردم در اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران در قالب دسته جات عزاداری از محل مساجد و هیات های مذهبی به سمت محل برگزاری این اجتماع است. در واقع با این کار به دنبال نشان دادن عظمت مجالس سوگواری در شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است.

 مهدی سماواتی، کاظم غفارنژاد، مجید باقری و سیدمحمد باقری، در اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران، مداحی می کنند و همه ساله ائمه جماعات یکی از مساجد فعال در برگزاری این اجتماع، سخنرانی کوتاهی می کند. ضمنا آیت الله مرتضی قائنی نیز در اجتماع امسال، سخنرانی می کند.

 اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران با تشییع نمادین تابوت حضرت فاطمه زهرا (س) پایان می یابد و جمعیت حاضر با حضور در تعدادی از مساجد مناطق 12 و 15 تهران، نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه می کنند.

 اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران با برند مسجدی و مردمی برگزار می شود و نام و لوگوی هیچ دستگاه دولتی یا گروهی در تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی های مجازی و رسانه ای، درج نمی شود.

 محل برگزاری اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران، در خیابان شوش شرقی، از چهارراه لب خط تا میدان شوش است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیفیت برگزاری اجتماع بزرگ فاطمی جنوب تهران می توانند با آیت الله مرتضی قائنی، مبتکر این اجتماع و امام جماعت مسجد مهدیه و تولیت حوزه علمیه مهدیه، با شماره 09121502678 تماس بگیرند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.