جمعه 6 ارديبهشت 1398 - Friday, April 26, 2019
واقعه طبس، مقدمه ای برای احساس اقتدار ملی در برابر تهدیدات پوشالی استکبار جهانی استاگر روزی از حضور در برجام ضرر کنیم، از آن خارج خواهیم شدبرترین مردم چه کسانی هستند؟ادعای هوک درباره کشورهای خریدار نفت ایرانذوب آهن ایران ۲ - الوصل امارات صفربودیمیر تقابل با سپاهان را از دست دادآیا آمریکا می‌تواند فروش نفت ایران را صفر کند؟آغاز فعالیت صفحه توییتر سرلشکر سلیمانیسردرگمی اصلاحات برای انتخابات مجلسچرا به زانو درد مبتلا می‌شویم؟رنار به نیمکت تیم ملی نزدیک شددخالت سفارتخانه‌های غربی در سیاست‌گذاری حوزه زنان ایرانهمه آنچه باید درباره طرح «حمایت از سپاه» بدانیدپایان معافیت‌های خرید نفت ایران به چه معناست؟میلاد محمدی به پرسپولیس می آیدجدیدترین ستفتائات رهبر معظم انقلاببهترین مواد غذایی برای درمان افسردگیالهلال عربستان یک - استقلال ایران صفربوسه سردار سلیمانی بر دستان پيرمرد خوزستانیوعد‌ه‌ای که روی میز خاک می‌خورد
تاریخ :1397/11/13 8:02 AM
تعهد آیت الله بهجت (ره) به رهبر معظم انقلاب چه بود؟
رهبر انقلاب همواره ارتباطی صمیمانه با علما و مراجع عظام تقلید دارند و در این میان آیت اللّه بهجت فومنی جایگاهی ویژه داشتند....
رهبر انقلاب همواره ارتباطی صمیمانه با علما و مراجع عظام تقلید دارند و در این میان آیت اللّه بهجت فومنی جایگاهی ویژه داشتند.

ارتباط عمیق رهبر انقلاب با آیت اللّه بحجت +فیلمبه گزارش بصیرآنلاین، مقام معظم رهبری همواره با علمای دینی و مراجع عظام تقلید ارتباطی نزدیک و صمیمانه دارند. در این میان ایشان با مرحوم آیت اللّه بهجت فومنی(ره) روابطی عمیق داشتند.

تعدادی از علماء و همچنین فرزند مرحوم آیت‌ اللّه بهجت (ره) با اطلاع از دیدارهای متوالی این بزرگواران و گفتگوهای صمیمانه ایشان به ذکر خاطراتی پرداختند. در ادامه بخشی از این سخنان را ذکر می‌کنیم:

آیت اللّه ری‌شهری در خصوص خاطره‌ای از دیدار رهبر انقلاب و مرحوم آیت اللّه بهجت(ره) گفتند: رهبر انقلاب در دوران تصدی‌گری مسئولیت ریاست جمهوری به دیدن آیت اللّه بهجت رفتند و سوال کردند، با توجه به شرایط کنونی مملکت  چگونه با مسئولیت خطیری که مردم و امام(ره) بر دوش من گذاشت‌اند رفتار کنم؟ آیت اللّه العظمی بهجت ابتدا سرشان را پایین انداختند و سکوت کردند. بعد از آن سر بلند کردند و گفتند: الحمداللّه شما به مبنانی مستحضرید، اگر به آن می‌رسید، طبق موازین عمل کنید، من ملتزم هستم که شما را تنها نگذارم.

آیت‌اللّه مسعودی خمینی در خصوص ارتباط عمیق رهبر انقلاب و آیت اللّه بهجت (ره) گفتند: در جریان ساخت گنبدی که برای حضرت معصومه (س) ساخته شد، علماء به خدمت رهبر انقلاب رفتند و سوالی در مورد شکل ساخت گنبد پرسیدند. رهبر انقلاب در پاسخ به علما گفتند: آیت اللّه بهجت هرچه بگویند من چشم بسنه قبول می‌کنم.

در ادامه فیلمی در مورد ارتباط رهبر انقلاب با آیت اللّه بهجت را مشاهده می‌کنید:

00:00 04:28

بیشتر بخوانید: راه رسیدن به مرتبه مخلَصین در بیان آیت الله بهجت +فیلم


انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.