پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 - Thursday, April 25, 2019
تاریخ :1397/11/13 7:49 AM
بهره‌مندی 56هزار خانوار از طرحهای آبرسانی در ایام دهه فجر
مدیرعامل آب  وفاضلاب شهری مازندران گفت:  با اجرای دهها طرح آبرسانی در سطح استان طی ایام دهه مبارک فجر، 56 هزار خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری به تشریح طرحهای قابل بهره برداری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و افزود:  حفر و تجهیز 5 حلقه چاه با آبدهی 205 لیتر در ثانیه، اجرای 4380 متر خط انتقال آب در اقطار مختلف، احداث 500 کیلووات خط انتقال نیرو، احداث ایستگاه پمپاژ آب به مساحت 70 متر، ساخت و احداث مخزن بتنی به ظرفیت 200 متر مکعب، احداث 80 متر اتاقک چاه، 850 مترمحوطه سازی وحصاری کشی بخشی از این طرحها در این ایام است.

وی، از 70 هزار متر توسعه و 61 هزار متر اصلاح  شبکه آبرسانی در اقطار 63 تا 300 میلی متری  در سطح استان مازندران خبر داد و تصریح کرد: در مجموع 56 هزار خانوار از مزایای این طرحها در ایام دهه فجر بهره مند می شوند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ادامه داد: راه اندازی میز خدمت در شهرهای استان و سامانه اطلاعات مکانی آب شرب شهری (GIS) در شهرهای بهشهر و آمل به منظور هومشمند سازی و تحلیل هیدرولیکی شبکه توزیع آب شرب شهری را از دیگر پروژ های قابل افتتاح در دهه فجر است.

مهندس ذاکری، مجموع اعتبار صرف شده برای اجرای این طرحها را 184 میلیارد ریال عنوان کرد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.