شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1397/10/16 10:16 AM
شنیدن صدای تکبیر شهیدان در یکی از عملیات‌های تفحص
ویدئویی از خاطرات جالب رئیس کمیته جستجوی مفقودین درباره شنیدن صدای تکبیر شهیدان در یکی از عملیات‌های تفحص را مشاهده می‌کنید.

خاطرات رئیس کمیته جستجوی مفقودین از شنیدن صدای تکبیر شهیدان در یکی از عملیات های  تفحص +فیلمبه گزارش بصیرآنلاین، حدود ۳۰ سال از جنگ تحمیلی رژیم بعثی با همدستی سردمداران جنگ‌طلب آمریکایی و اروپایی و دیگر کشور‌های هم‌پیمان با صدام ملعون می‌گذرد و هنوز پیکر تعداد زیادی از جوانانی که برای دفاع از وطن راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند، به وطن بازگشته است.

جوانانی که با وداع با پدر، مادر، همسر و فرزندان خود پا در راه نبرد با بعثیان گذاشتند و از لذت‌های زودگذر دنیا برای حفظ این سرزمین گذشتند و تنها وصال حضرت دوست را انتخاب کردند.

نگاهی گذرا به زندگی شهدای جاویدالاثر و ماجرای چشم به راهی مادران صبور و مهربان آن‌ها حکایت مادر و فرزندی جانسوز و عاشقانه‌ای را بازگو می‌کند که ضرورت و اهمیت تسریع در امر جستجوی شهدای جاویدالاثر را روشن می‌کند.

اهتمام دستگاه‌های مرتبط با مسئله تفحص و جستجوی پیکر شهدای جاوبدالاثر پایان انتظار و چشم به راهی مادران و پدرانی است که شاید مثل دیگر پدران و مادران چشم به راه فرزند شهید خود از دنیا رفتند.

فداکاری و ایثار افرادی که با وجود خطراتی چون انفجار مین، جانباز یا شهید شدند، در قالب اعضای کمیته جستجوی مفقودین برای یافتن نشانه‌ای از شهدا قدم برمی‌دارند و فعالیت می‌کنند، اقدامی تحسین برانگیز و قابل ستایش است.

در ویدئویی که در ادامه مشاهده می‌کنید سردار سید محمد باقرزاده رئیس کمیته جستجوی مفقودین به بیان خاطراتی عجیب و شنیدنی از تفحص شهدای دفاع مقدس پرداخته که بدون تردید شنییدن آن خالی از لطف نیست.

00:00 12:11
کد ویدیو

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.