شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1397/10/15 8:00 AM
دشمنان درصدد ناامیدی مردم با اعمال تحریم‌ها
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با اعمال تحریم‌ها قصد دارند بگویند که باید تسلیم آمریکا شویم، اما ملت ایران اهل تسلیم شدن نیست.

آیت‌الله کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری قم، در تبیین فشارهای آمریکا علیه ایران در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران گفت: آمریکایی‌ها نمی‌دانند که ملت ایران با وجود تحریم‌ها متحد‌تر و مستحکم‌تر شده و بر پایه خودکفایی و خلاقیت ویژه‌ای که دارند این تحریم‌ها را فرصت تبدیل کرده و آن را مایه پیشرفت کشور قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه اکنون جنگ روانی و رسانی شدید‌تر از جنگ اقتصادی است، خاطرنشان کرد: دشمنان به وضوح دریافته‌اند که  تحریم‌های آنان دیگر دوام ندارد و با جنگ رسانه‌ای هجمه‌های خود را علیه ایران ادامه می‌دهند اما ملت ایران ۴۰ سال است که تحریم‌های آمریکایی را تجربه می‌کند و در این سالها ملت ایران نشان داده است که اقدامات آنان تاثیری برای آنان نخواهد داشت.

آیت‌الله کعبی ادامه داد: دشمنان با بزرگ‌نمایی بیش از حد تحریم‌ها و با ایجاد یاس و نا امیدی قصد دارند بگویند که باید تسلیم آمریکا بشویم، اما نمی‌دانند که ملت ایران اهل تسلیم شدن نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران راه مقاومت را پیش گرفته است و نتیجه این مسیر این بوده که ما در این ۴۰ سال قوی‌تر شده‌ایم و آمریکا مسیر افول تدریجی را پیش گرفته، موضوعی که صاحب‌نظر‌ان و تحلیل‌گران آمریکایی هم به آن اذعان دارند.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.