دوشنبه 3 تير 1398 - Monday, June 24, 2019
فهرست جدید دارو‌های فوریتیترامپ: پیام هشدار حمله به ایران ندادماروپا حاضر نیست برای حفظ برجام اندک هزینه ای بپردازدسودجویان به دنبال طلاق غذا از سازمان غذا و داروهمت بلند متخصصان ایرانی در ساخت سکو‌های گازیناگفته‌هایی از خانه‌های باهوشجنگ روانی و تکنیک‌های آنبازار سوگواری و قبر‌های لاکچریوقتی سلبریتی مشهور نمایشی غیراخلاقی را تبلیغ می‌کند/ اجرای تئاتری به دور از اخلاق در سایه غفلت مسئولان!سکوت در برابر گرانی روغن موتور!/ آیا تولیدکنندگان تبانی کردند؟تصویر روزنامه‌های ورزشیواکنش به حذف دو پوسته داخلی تلگرامصفحه نخست روزنامه‌های امروزجزئیات خواندنی از شکار پهپاد آمریکاییحساب‌های رئیس قوه قضاییه تقلیل پیدا کرده است/ ورود سالانه ۵ تا ۶ میلیون پرونده به دستگاه قضاشیوه‌های موثر تبلیغ دین در اندیشه آیت‌الله العظمی جوادی آملیشفافیت،سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای مبارزه با فسادحدیث امام رضا(ع) درباره دوست و دشمنیک ایرانی، رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شددستگیری شکارچی خرس در نکا
تاریخ :1397/10/15 7:51 AM
آیا در برابر مشکلات قوی هستید؟
تست‌های ساده روانشناسی بصیرتی عمیق درباره خودتان در اختیارتان قرار خواهد داد، همچنین به شما کمک می‌کند تا ذات درونی خود را کشف کنید.

به گزارش بصیرآنلاین، بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آن‌ها تست روانشناسی است.

این تست‌های ساده روانشناسی بصیرتی عمیق درباره خودتان در اختیارتان قرار خواهد داد و به شما کمک می‌کند تا ذات درونی خود را بیابید؛ انجام این تست درک شما از زندگی را آشکار می‌سازد و به شما کمک می‌کند تا ارزش‌های ذاتی خود را بشناسید، یکی از قوانین اساسی در اینجا پاسخ دادن سریع به تست‌هاست، فقط کافیست تمرکز کنید، تصورات خود را شعله‌ور کنید و این تست را جدی بگیرید.

شما به خرید رفته‌اید، در مقابل شما فروشگاه‌های بسیاری قرار دارد، از بین فروشگاه‌های زیر کدام‌ یک مورد پسند شماست و آن را برای خرید انتخاب می‌کنید؟

تا چه حد به دنبال جذب دیگران هستید؟ + تست روانشناسی

۱. سوپر مارکت
۲. ️فروشگاه لباس و پوشاک
۳. ️فروشگاه کفش
۴. ️فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
۵. ️طلا و جواهر فروشی

 گزینه یک (١): سوپرمارکت

شما اهل حقیقت جویی و کاوش هستید؛ به جنگ مشکلات می‌روید و قادر هستید با استفاده از عقل و خرد خوبی که دارید گره‌های زندگی را بگشایید، از اینکه به کسی کمک کنید لذت می‌برید و مشکل گشای مسائل هستید، از موانع نمی‌هراسید و دوستدار علم و دانش هستید، خلاقیت ویژگی بارز شماست.

تا چه حد به دنبال جذب دیگران هستید؟ + تست روانشناسی

گزینه دو (٢): بوتیک لباس

شما اهل رنگ و تنوع هستید، میل به زیبایی در شما فراوان است، اهل محبت و صفا هستید، از تکرار و روزمرگی خوشتان نمی‌آید و همواره تلاش می‌کنید که زندگی را به هر شکلی تغییر دهید، همیشه با ظاهری آراسته در جمع حضور می‌یابید و اعتماد به نفس خوبی دارید، بشاش هستید و تازگی از چهره شما می‌بارد و با نگاه زیبا به زندگی همیشه انرژی مثبت را نثار دیگران می‌کنید، امید و تلاش و آرزو‌های زیبا فاکتور‌های زیبای شماست.

گزینه سه (٣): فروشگاه کفش

شما هر چیزی را از ریشه بررسی می‌کنید و سطحی نگر نیستید، عمقی به مسائل نگاه می‌کنید و تا حل مسئله پیش می‌روید، قدرت و شوکت ویژگی اصلی شماست، از ریسک کردن نمی‌ترسید و خود را به آب و آتش می‌زنید تا حرف خود را به کرسی بنشانید، کسی که به شما تکیه کند همیشه از داشتن قدرت و قابلیت شما لذت می‌برد و برای خودش احساس غرور می‌کند، نگاه شما به زندگی جسورانه است و مقتدرانه پیش می‌روید.

تا چه حد به دنبال جذب دیگران هستید؟ + تست روانشناسی

گزینه چهار (۴): لوازم آرایشی

شما همیشه برای جذب دیگران تلاش می‌کنید و دوست دارید امتیازات خود را به کمال برسانید، از اینکه مورد تشویق و تحسین دیگران قرار گیرید بسیار لذت می‌برید، میل به توجه در شما فراوان است، از شرکت در مجالس جشن و سرور استقبال می‌کنید، برای هر کاری داوطلب می‌شوید و از درجات و رتبه‌های بالا خوشتان می‌آید ،گرفتن نمره قبولی در هر کاری از خواسته‌های قلبی شماست.
قلب مهربانی دارید و دلسوز هستید، اجتماعی و رفتار‌های مردمی دارید، از محبت به دیگران دریغ نمی‌کنید و دعای مردم پشتوانه شماست، خداوند شما را دوست دارد و عشق و محبت ورزیدن را به شما بخشیده است.

تا چه حد به دنبال جذب دیگران هستید؟ + تست روانشناسی

گزینه پنج (۵): طلا و جواهر فروشی

اهل زیبایی مفرط، کمال یابی و درخشش و تنوع هستید، این گروه از افراد همه چیز را کامل می‌خواهند و به کم قانع نیستند؛ برای رسیدن به اهداف بالا و آرزو‌های بزرگ فکر می‌کنند و برنامه ریزی‌های بلند مدت دارند، رنگ و هنر و نقش ویژگی بارز آنهاست، در برابر دیگران قدرت نمایی می‌کنند و شکست را نمی‌پذرند.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.