پنجشنبه 6 تير 1398 - Thursday, June 27, 2019
تاریخ :1397/10/12 7:43 AM
با ارزش‌ترین بازیکنان جام ملت‌های آسیا
جام ملت‌های آسیای ۲۰۱۹ به دلایل گوناگون یکی از پرستاره‌ترین ادوار جام ملت‌ها به شمار می‌رود.

به گزارش بصیرآنلاین، چند روز دیگر رقابت‌های هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در کشور امارات برگزار می‌شود و این در حالی است که افزایش تعداد تیم‌ها و گسترش فوتبال در سراسر قاره کهن باعث شده در این دوره چهره‌های سرشناس زیادی در این رقابت‌ها حضور داشته باشند. بر همین اساس و برپایه ارزش‌گذاری‌های مالی که براساس توان فنی و کارنامه بازیکنان محاسبه شده بهترین شماره‌ها پیراهن‌های جام ملت‌های آسیا انتخاب شده‌اند که ستاره‌هایی از تیم ملی ایران نیز در این تیم ۲۳ نفره حضور دارند.

عجیب‌ترین بازیکن استقلال به عجیب‌ترین تیم سوئیس پیوست#NO۱
متیو رایان –استرالیا ( ۷ میلیون پوند)

نفر دوم لیست بهترین شماره ۱‌های جام ملت‌ها علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران است که معادل ۱,۸ میلیون پوند ارزش‌گذاری شده است. ماساکی هیگاشی گوشی از ژاپن و سونگ جیو کیم از کره در رده بعدی هستند.

#NO۲
محمد البریک –عربستان سعودی (۱,۱۷ میلیون پوند)

وریا غفوری شماره تیم ملی ایران در این رده بندی بعد از البریک ، والری کیچین(قرقیزستان) ، جنتا میورا (ژاپن)، آلوارو سیلوا (فیلیپین) در رده پنجم قرار دارد.

#NO۳
جین سو کیم –کره جنوبی (۱,۵۸ میلیون پوند)

احسان حاج صفی مدافع چپ تیم ملی ایران نیز با ارزش ۱,۱۷ میلیون پوند دومین شماره ۳ برتر جام ملت‌ها است. عبدالکریم حسن از تیم ملی قطر که بهترین بازیکن سال آسیا شد در این رده بندی در رده سوم قرار دارد.

#NO۴
مین جائه کیم – کره جنوبی (۱,۰۸ میلیون پوند)

روزبه چشمی شماره ۴ تیم ملی ایران در این رقابت‌ها نیز بر اساس ارزش‌گذاری ترنسفر مارکت با ۸۱۰ هزار پوند در رده دوم بهترین شماره ۴‌ها قرار دارد.

#NO۵
میلاد محمدی –ایران (۳,۱۵میلیون پوند)

شماره ۵ تیم ملی ایران با ارزش ترین و بهترین شماره ۵ جام ملت‌های آسیا است. یوکو ناگاتومو از ژاپن و مارک میلیگان از استرالیا در رده‌های بعدی هستند.

#NO۶
علی عدنان –عراق (۱,۴۴ میلیون پوند)

احمد نوراللهی‌ هافبک تازه وارد تیم ملی ایران که در این دوره از رقابت‌های شماره ۶ را به تن خواهد کرد بعد از علی عدنان عراقی، واتارو اندو(ژاپن) ، متیو یورمن( استرالیا)، یوان مواری (لبنان) در رده پنجم قرار دارد.

#NO۷
هیونگ مین سون- کره جنوبی ( ۴۵ میلیون پوند)

بی تردید ستاره اول فوتبال آسیا اینروزها نه فقط در کره جنوبی که در تاتنهام هم شماره ۷ را به تن می‌کند. در این دوره اما شماره ۷‌های معروف دیگری هم حضور دارند. عمر خریبین در تیم ملی سوریه، متیو لکی بازیکن تیم ملی استرالیا و تیم هرتابرلین، سردار رشیدف، سلمان الفرج و البته مسعود شجاعی یکی از کاپیتان تیم ملی ایران در این بازی‌ها شماره ۷ را می‌پوشند. مسعود در این رده بندی دهم است.

#NO۸
ماسیمو لونگو-استرالیا (۴,۰۵ میلیون پوند)

مرتضی پورعلی‌‌گنجی مدافع وسط تیم ملی ایران که شماره ۸ را به تن می‌کند بعد از لونگو از استرالیا و گنگی‌ هاراگوچی در رده سوم این شماره است.

#NO۹
ادیل اخمدوف –ازبکستان ( ۵,۴۰ میلیون پوند)

شماره ۹ بازی‌ها هم می‌تواند یکی از شماره‌های جذاب تورنمنت باشد. امید ابراهیمی در خط‌هافبک تیم ملی شماره ۹ می‌پوشد و در رده چهارم با ارزش‌ترین‌ها بعد از بازیکنانی چون اخمدوف ازبکستانی، تاکومی مینامینو از ژاپن و عمر سوما قرار گرفته است.

#NO ۱۰
شویا ناکیجما –ژاپن (۱۳,۵۰ میلیون پوند)

کریم انصاریفر شماره ۱۰ تیم با ارزش ۳,۱۶ میلیون پوند دومین شماره ۱۰ باارزش این جام است. جائه سونگ لی از کره و حسن الهیدوس قطری از دیگر بازیکنان مطرح این شماره هستند.

#NO ۱۱
هی چان هوانگ – کره جنوبی (۶,۷۵ میلیون پوند)

وحید امیری شماره ۱۱ تیم ملی ایران در جام ملت‌ها در رده چهارم بهترین شماره ۱۱‌ها و بعد از چان هوانگ کره‌ای، احمد خلیل قطری و جلال الدین ماشاریپوف قرار دارد. اما یکی از جذاب ترین شماره ۱۱‌های جام می‌تواند همام طارق‌ هافبک و مهاجم تیم ملی عراق باشد.

#NO۱۲
میشل لانگراک – استرالیا (۹۰۰ هزار پوند)

امیر عابدزاده دروازه بان شماره ۱۲ تیم ملی بعد گلر استرالیایی در رده دوم بهترین شماره دوازده‌های جام قرار دارد.

#NO۱۳
یوشیوری موتو-ژاپن ( ۹۰۰ هزار پوند)

در تیم ملی ایران قرار است حسین کنعانی زادگان شماره ۱۳ را بپوشد اما برخی تیم‌ها مثل ژاپن و عربستان و عراق هم شماره ۱۳‌های سرشناسی دارند. موتو از ژاپن و یاسر الشهرانی از عربستان در این رده بندی حضور دارند. اما شاید یکی از جذاب ترین شماره ۱۳‌های جام بشار رسن بازیکن تیم ملی عراق و پرسپولیس باشد.

#NO ۱۴
سامان قدوس- ایران ( ۴,۵۰ میلیون پوند)

ستاره ایرانی تیم آمیان فرانسه در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شماره ۱۴ را به تن خواهد کرد و بهترین شماره ۱۴ جام هم هست. یونیا ایتو و عبدالله عاطف از عربستان دیگر شماره ۱۴‌های مطرح جام هستند.

#NO ۱۵
وویا اوساکو- ژاپن (۵,۴۰ میلیون پوند)

پژمان منتظری مدافع تیم ملی ایران در این بازی‌ها شماره ۱۵ را به تن می‌کند و در رده هفتم قرار دارد.

#NO ۱۶
تاکیهیرو تومیاسو-ژاپن (۵,۴۰ میلیون پوند)

بهترین شماره ۱۶ جام هم ژاپنی است و مهدی ترابی مهاجم شماره ۱۶ تیم ملی ایران در رده چهارم بهترین‌ها است. سونگ یونگ کی و عزیز بهیچ از استرالیا بعد از تومیاسو و قبل از ترابی در رده‌های دوم و سوم هستند.

#NO۱۷
مهدی طارمی –ایران (۱,۵۳ میلیون پوند)

مهدی طارمی شماره ۱۷ تیم ملی ایران بهترین شماره ۱۷ جام هم هست. چونگ یونگ لی و توشیهیرو آیوما از ژاپن دیگر شماره ۱۷‌های خوب تورنمنت هستند.

#NO ۱۸
علیرضا جهانبخش- ایران (۱۶,۲۰ میلیون پوند)

شماره ۱۸ تیم ملی بهترین شماره ۱۸ تورنمنت است. در این جام دنی ووکوویچ از استرالیا و فضیل موسایف از ازبکستان دیگر شماره ۱۸‌های جذاب به حساب می‌آیند.

#NO۱۹
هیروکی ساکائی- ژاپن (۷,۲۰ میلیون پوند)

مجید حسینی ستاره جوان خط دفاعی تیم ملی ایران نفر دوم لیست بهترین شماره ۱۹‌های جام ملت و بعد از هیروکی ساکائی ژاپنی است. فهد الموالد از عربستان و علی عبدالله المعز از قطر دیگر شماره ۱۹‌های خوب این تورنمنت هستند.

#NO ۲۰
سردار آزمون – ایران (۸,۵۵ میلیون پوند)

مهاجم ایرانی تیم روبین کازان در این دوره بهترین شماره ۲۰ جام ملت‌ها است. توموآکی ماکینو و ترنت سینزبوری در رده‌های بعدی قرار دارند.

#NO۲۱
ریتزو دوان – ژاپن (۶,۷۵ میلیون پوند)

اشکان دژاگه شماره ۲۱ تیم ملی ایران در این رده بندی در رتبه هفتم بهترین شماره ۲۱‌های جام قرار گرفته است. علاوه بر دوان ژاپنی در این دوره خلفان مبارک از امارات و آور مابیل از استرالیا دیگر شماره ۲۱‌های خوب هستند.

#NO ۲۲
مایا یوشیدا- ژاپن (۶,۵۰ میلیون پوند)

پیام نیازمند دروازه بان سوم تیم ملی ایران در این دوره از رقابت‌ها در رده سوم و بعد از یوشیدا از ژاپن و جکسون اروین استرالیایی قرار گرفته است.

#NO ۲۳
تام روجیک- استرالیا (۲,۴۸ میلیون پوند)

رامین رضاییان شماره ۲۳ تیم ملی ایران سومین شماره ۲۳ خوب جام ملت‌های آسیا است. هیونگ جو از کره جنوبی در رده دوم قرار دارد.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.